To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Chevrolet'y forumowiczów - [Cruze] Chevy by Faster

Faster89 - 2014-04-08, 22:47
Temat postu: [Cruze] Chevy by Faster
Witam wszystkich , długo się zbierałem no i wreszcie się zebrałem aby wrzucić fotki swojego autka ( zdjęcia zrobione w plenerku jakiś czas po zakupie ). Na pewno z czasem coś dorzucę ;) Co do samego samochodu:
Rocznik 2012
Silnika 1.8, 141KM
Kolor Szary Satin Steel
Wersja wyposażenia LT
Modyfikacje zaplanowane, gorzej tylko z czasem ;/ jak na razie kilka dni temu zamontowana instalacja LPG :D

Faster89 - 2014-04-26, 20:47

Obiecane fotki instalacji LPG

C77 - 2014-04-27, 21:09

No i można zrobić wlew LPG pod klapką? Można :-)
Faster89 - 2014-04-27, 23:32

Jak najbardziej można, oczywiście było delikatne marudzenia ale dali radę :D Teraz jak już tankujemy gaz sami ( nie wiem jak u Was ale w mojej okolicy i na tych stacjach z których korzystam powoli pojawiają się napisy na LPG ,,samoobsługa" ) i pierwsze samodzielne tankowanie za mną to dobra sprawa. Współczuję tylko obsłudze stacji zimą, kiedy to musieli klękać przy samochodach z wlewem umieszczonym pod zderzakiem i czasem tankować za 20 zł ....jest o tym sporo na różnych forach
daszczu - 2014-05-05, 01:12

piękna maszynka, a co do wlewu pod zderzakiem, jak takowy mam i mnie tez irytuje bo od jakiegoś czasu sam tankuje, jak jest sucho i w ogóle ciepło oke trzeba ukleknąć i da rade a w zimie jednak po obsługe bede dzwonił
Faster89 - 2014-09-07, 21:19

Myślałem, że problem mnie ominie ale niestety w piękny piątkowy poranek dostałem polecony z mojego ASO, prawa półośka do sprawdzenia i być może do wymiany ;/ czyli dołączyłem do grona osób łapiących się na kampanię związaną z półosią ;/
C77 - 2014-09-08, 06:49

Faster89, dobrze że tylko w taki sposób, a nie w praktyce w czasie jazdy :wink:
Faster89 - 2014-09-08, 11:26

Dlatego chce to zalatwic szybko a nie mam czasu, mam nadzieje ze nic sie nie stanie jak tydzien pojezdze:p
C77 - 2014-09-08, 22:34

To staraj się nie ruszać z kopyta, może nie pęknie :mrgreen:

A tak w ogóle ta spawa to chyba największa wpadka w historii Cruzaków w PL,
nie pamiętam aby było coś drastyczniejszego w poprzednich rocznikach modelowych :roll:

Faster89 - 2014-09-28, 09:05

45 minut w warsztacie i półośka wymieniona, mam nadzieję, że wszystko wymienili i dobrze poskręcali :d
Jest jest jednak niesmak, straciłem jeden dzień pracy żeby pojechać na sprawdzenie (myślałem że już widzą na 100% że część jest do wymiany, dla mnie to porażka jechać specjalnie żeby mechanik numer spisał i sprawdził czy część jest wadliwa) drugi dzień mi odpadł na wymianę. Najgorsze w tym jest to że ASO wysyła do użytkowników listy powiadamiające a nie ma części na wymianę, na swoją półośkę czekałem o zgrozo całe 2 tygodnie.....A jak zapytałem w serwisie co będzie jak przez te 2 tygodnie coś się stanie to pani powiedziała że tyle kilometrów jeździłem i było ok to może jeszcze trochę wytrzyma. Ale oczywiście nie może zagwarantować że nic się nie stanie.....

horigoshi - 2014-11-16, 11:23

Ładnie wyglądają te Cruze... GM odwala ogromną głupotę wycofując Chevy z europy