To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieĽć

Lacetti - Lacetti 2005 HB - niewygodne oparcie fotela kierowcy

szczepanm - 2014-04-04, 17:44
Temat postu: Lacetti 2005 HB - niewygodne oparcie fotela kierowcy
Witam wszystkich, mój pierwszy post na tym forum :)

Kupiłem niedawno Lacetti HB z 2005 roku. Auto ogólnie bardzo mi przypadło do gustu, ale jest jedno ALE..

Jak jadę, to ci±gle czuję wałek od lędĽwi, który wbija mi się w plecy. Nie mogę się w tym fotelu usadowić.. Mam tak± wersję fotela, co ma 3 pokrętła i dĽwignię do regulacji lędĽwi na oparciu po lewej stronie.. DĽwignię przekręciłem tak, żeby odcinek lędĽwiowy był jak najmniej wysunięty do przodu - w tym położeniu dĽwignia jest u góry (albo u dołu - nie pamiętam), ale nie równolegle do oparcia, tylko lekko przesunięta w przód - czy to tak ma być? Tak jakby brakowało jeszcze jednego ustawienia.. Podpowiedzcie, jak to ugryĽć. Może po prostu te fotele s± takie ¶rednio wygodne? . DZIĘKI! :)

Anonymous - 2014-04-04, 19:45

Spójrz na ten temat
http://forum.chevrolet.org.pl/viewtopic.php?t=2129
tam jest link do rosyjskiego manuala rozbiórki fotela. Może naprowadzi, Cię gdzie jest problem

szczepanm - 2014-04-04, 21:31

Dzięki. Widziałem to, ale brakło mi motywacji żeby się do tej cyrylicy przymierzyć. No nic, spróbuję. CHOCIAŻ... Dochodzę do wniosku, że najprawdopodobniej to tak ma być. Wcze¶niej jeĽdziłem autem francuskim, gdzie można się było rozwalić jak na kanapie, fotel odchylony był bardziej do tyłu a pozycja za kierownic± taka bardziej leż±ca.

W lacetti dzi¶ przysiadłem się na bardziej wyprostowanym fotelu, plecy proste! I jest całkiem wygodnie :)

Anonymous - 2014-04-04, 22:06

szczepanm napisał/a:
Dochodzę do wniosku, że najprawdopodobniej to tak ma być.

Może niech wypowie się kto¶, kto ma tak± regulację w fotelu :-D