To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Nadwozie - lusterko zewnetrzne do wymiany

aro05 - 2014-01-21, 16:28
Temat postu: lusterko zewnetrzne do wymiany
Czy ktos z Was kupowal przez Internet nowe czesci ? Chodzi mi o lusterko zewnetrzne, ktore zostalo na tyle uszkodzone, ze trzeba je wymienic z obudowa.
daro205 - 2014-01-21, 20:19

Ja mieszkając za granicą czasem zamawiam części w Polsce np na Alledrogo tylko nie każdy sprzedawca chce wysyłać za granicę. W Belgii ceny części są niestety z kosmosu ostatnio za sam bat anteny samochodowej musiałem zapłacić 38 Euro (myjnia zwróciła koszty). A tak nawiasem mówiąc uważajcie na myjniach automatycznych gwint anteny jest tak delikatny bo pęka.
johny1681 - 2014-01-21, 21:49

daro205 napisał/a:
Ja mieszkając za granicą czasem zamawiam części w Polsce np na Alledrogo tylko nie każdy sprzedawca chce wysyłać za granicę. W Belgii ceny części są niestety z kosmosu ostatnio za sam bat anteny samochodowej musiałem zapłacić 38 Euro (myjnia zwróciła koszty). A tak nawiasem mówiąc uważajcie na myjniach automatycznych gwint anteny jest tak delikatny bo pęka.

Będę w okolicach Brukseli (70km od centrum na wschod) w poniedziałek. Co ty na to?

aro05 - 2014-01-21, 22:28

johny1681 napisał/a:
nie lapie pytania.

Moze załapiesz, gdy poznasz ceny czesci we Francji.

daro205 - 2014-01-22, 19:28

[quote="johny1681"]Będę w okolicach Brukseli (70km od centrum na wschod) w poniedziałek.

Johny jeżeli potrzebujesz czegoś to dawaj znać w miarę możliwości postaram się pomóc lub zorganizować pomoc. Pozdro