To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

LPG - Gdzie tankujecie gaz?

grabers - 2014-01-07, 21:14
Temat postu: Gdzie tankujecie gaz?
Ponieważ jest to pierwszy mój samochód zagazowany i w zasadzie gaz mi był obcy i moje pytanie : To czy jest ktoś z okolic Chrzanowa i obadał gdzie jest najlepszy gaz w tej okolicy? A na jakich stacjach polecacie tankowanie gazu a które należy omijać dalekim łukiem?Nie chciałbym zatankować badziewia a wiem że co stacja to inna jakość gazu. Szukałem jakieś strony gdzie są publikowane dane o jakości LPG ale nie znalazłem.
Anonymous - 2014-01-07, 21:51

Nie odpowiem o Twojej miejscowości, ale ja zawsze tankuję na dużych "markowych" stacjach. Na razie nie przejechałem się
wszim - 2014-01-07, 21:52

Z mojej oceny praktycznie wszędzie gaz jest podobnej dobrej jakości. Czasy kiepskiego gazu minęły. Gazu nie da się łatwo chrzcić.
Sobol - 2014-01-08, 09:46

Dokładnie tak jak kolega napisał. Też mi się zdarza tankować na różnych stacjach (jak się skończy gaz to na najbliższej) od sieciówek po małe stacje tylko z LPG. Nie zauważyłem różnicy w zachowaniu i osiągach auta. Jedyna różnica jest w cenie bo w małych stacjach LPG jest sporo tańszy.
Harakiri - 2014-01-08, 21:16

Ja kiedyś raz zatankowałem LPG na stacji Pieprzyk, po odjechaniu ze stacji samochód wyraźnie mulił i miał problemy z przyśpieszaniem. Od tego czasu zawsze tankuję na Orlenie i póki co jestem zadowolony. :)
kploski - 2014-03-11, 17:45
Temat postu: Re: Gdzie tankujecie gaz?
grabers napisał/a:
Ponieważ jest to pierwszy mój samochód zagazowany i w zasadzie gaz mi był obcy i moje pytanie : To czy jest ktoś z okolic Chrzanowa i obadał gdzie jest najlepszy gaz w tej okolicy? A na jakich stacjach polecacie tankowanie gazu a które należy omijać dalekim łukiem?Nie chciałbym zatankować badziewia a wiem że co stacja to inna jakość gazu. Szukałem jakieś strony gdzie są publikowane dane o jakości LPG ale nie znalazłem.

Mam pytanie a czy ktoś zna dobra stację w okolicach Koszalina z LPG?