To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieĽć

Chemia motoryzacyjna - py? na lakierze

gck01 - 2013-11-27, 10:06

nucha2 napisał/a:
udało mi się dowiedzieć co to jest. A więc na elektrowni piaskuj± jaki¶ blok i to z tego tak wieje. Co dziennie kto¶ nowy się na to skarży. Może teraz będzie łatwiej Wam powiedzieć jak to usun±ć?

skoro udało ci się dowiedzieć kto jest sprawca szkody może wystarczy porozumienie w formie ugody. Próbowałe¶?

nucha2 - 2013-11-28, 07:10

próbowałem znaleĽć kilka osób z którymi mógłbym zacz±ć jak±¶ walke ale ludzie niestety nie przykładaj± chyba takiej uwagi do wygl±du auta jak ja. Nie wiem może tak to przeżywam bo mam pierwsza nowe auto. Jeden koles to mi nawet powiedział że jemu to się takie auto podoba bo jest inne niż wszystkie i nie widac rys na jego lakierze. Po prostu masakra. Sam nawet nie próbuje bo wiem że szans nie mam.
Anonymous - 2013-11-28, 08:43

nucha2 napisał/a:
próbowałem znaleĽć kilka osób z którymi mógłbym zacz±ć jak±¶ walke ale ludzie niestety nie przykładaj± chyba takiej uwagi do wygl±du auta jak ja. Nie wiem może tak to przeżywam bo mam pierwsza nowe auto. Jeden koles to mi nawet powiedział że jemu to się takie auto podoba bo jest inne niż wszystkie i nie widac rys na jego lakierze. Po prostu masakra. Sam nawet nie próbuje bo wiem że szans nie mam.

Zainwestuj w rzeczoznawcę i pogadaj znim

Lucas13w - 2013-11-28, 17:42

IronX nie pomógł to tylko glinka zostaje i trochę czasu wolnego.
nucha2, jak możesz zrób jak±¶ fotkę tego osadu.

nucha2 - 2014-02-26, 13:01

zakupiłem w końcu glinke z firmy MEGUIARS wraz z płynem i szmatk± do czyszczenia. Trochę sie obawiałem tego że jak tak± tward± glink± będe tarł po lakierze to mi się jeszcze gorzej porysuje ale postanowiłem zaryzykować dopiero po 4 <piwosz> :) . Jezeli chodzi o czas jakie na to po¶więcilem to wyjdzie około 6 godzin ale efekt rewelacyjny :) Trochę w strachu byłem następnego dnia czy rys nie ma ale na szczęscie lakier gładziutki jak pupa bobasa :) Dzięki wielkie