To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Tuning - Czarne ko?paki

Anonymous - 2013-11-11, 19:10
Temat postu: Czarne kołpaki
Zastanawiam się, czy przemalować swoje oryginalne kołpki na czarno (zastanawiałem się pomiędzy czarnym matem, czarnym połyskiem i czarnym metalikiem).
Na próbę ( a raczej do tego zdjęcia) pokryłem swoje kołpaki jakimś starym słaboklejącym się winylem. Ale przy odrobinie fantazji widać co zamierzam.

Robić tak, czy nie?

mario78 - 2013-11-11, 20:01

Ja bym nie robił czarnych, tak samo jakbym nie kupił całych czarnych alufelg. Bardziej mi sie podoba jak kołpak/felga odróżnia sie od opony :-) .
XaRaDaS - 2013-11-12, 09:47

A może warto się zastanowić nad oklejeniem/malowaniem samych środków, a ranty zostawić na srebrno ?

Coś w ten deseń

sam też się zastanawiam i albo okleję albo kupię jakieś inne kołpaki :D

Jeszcze całe czarne mat

Anonymous - 2013-11-12, 09:58

XaRaDaS napisał/a:
Jeszcze całe czarne mat

Właśnie za taką wersją jestem najbardziej na tak.
Interesują mnie całe czarne, lub całe srebrne. Nie jestem za dwukolorowymi kołpakami (mówię o wzorze oryginalnym).
Pytałem kolegów i zdania są podzielone :roll:

XaRaDaS - 2013-11-12, 10:22

esjot napisał/a:
XaRaDaS napisał/a:
Jeszcze całe czarne mat

Właśnie za taką wersją jestem najbardziej na tak.
Interesują mnie całe czarne, lub całe srebrne. Nie jestem za dwukolorowymi kołpakami (mówię o wzorze oryginalnym).
Pytałem kolegów i zdania są podzielone :roll:

Masz mniejszy dylemat niż ja ;) jaśniejszy kolor auta i całe czarne jeszcze pasują u mnie to z całymi czarnymi może być za ciemne i znikną, dlatego się zastanawiałem nad tą opcją wcześniejszą.

C77 - 2013-11-12, 13:13

mario78 napisał/a:
Ja bym nie robił czarnych, tak samo jakbym nie kupił całych czarnych alufelg. Bardziej mi sie podoba jak kołpak/felga odróżnia sie od opony :-) .

Popieram w 100% :!:

Anonymous - 2013-11-13, 11:54

Dziękuję za Wasze opinie. Spytałem również kolegów w pracy.
Decyzja zapadła. Pozostawiam srebrne kołpaki :mrgreen: