To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Wnętrze - Rozbieranie elementów wn?trza

krecik - 2013-10-14, 10:43
Temat postu: Rozbieranie elementów wnętrza
W Tym Temacie Proszę wipsywac wszelkie pytania o rozbiórkę wnętrza w Cruze.

Zaślepka o która pytam znajduje w miejscu na napoje wygląda ja zaslepka zapalniczki bo chciałbym wyjąć ja bo chciałbym przykręcić cb radio

backlit - 2013-10-14, 10:58

To ja może przy okazji podepnę się pod pytanie kolegi żeby nie tworzyć osobnego wątku i podpytam o demontaż tunelu. Póki co nie miałem czasu się przyjrzeć jak jest mocowany a chce uniknąć ewentualnych niespodzianek. Z góry dzięki za info (@krecik sorki za wtrącenie ale w sumie pośrednio może Cię to zainteresować).
huri_khan - 2013-10-14, 11:37

krecik napisał/a:
znajduje w miejscu na napoje wygląda ja zaslepka zapalniczki bo chciałbym wyjąć ja bo chciałbym przykręcić cb radio

Otwierasz podłokietnik, odkręcasz śruby trzymające schowek (około 5-6), wyjmujesz schowek.

Ta zaślepka trzyma się w 3 miejscach, które należy ścisnąć i wypchać.

krecik - 2013-10-14, 13:38

dzieki
adaśko - 2014-09-28, 20:41

a jak wyjąć kratkę od wentylacji od strony pasażera???
endriu333 - 2014-09-29, 06:58

najpierw otwieramy schowek - odkręcamy dwie śruby od strony schowka ( chyba 13 - nasadki) następinie wypinamy osłonę z deski rozdzielczej...od dołu ciągniemy z wyczuciem ku górze.... następnie mamy kratkę na wierzchu a nawet ona powinna wyjść z tą osłoną ( pokrytą materiałem). pozdrawiam.
robciok - 2015-10-24, 18:04

tak to wygląda rozebrane:

Zdjęcie zrobiłem jak już składałem cały kokpit.

nie musisz nic rozkręcać, jedynie pociągnąć mocno. Osłona pokryta z materiałem tylko schodzi, jest ona na zatrzaskach. Wychodzi razem z kratką nawiewu. Jak chcesz wyciągnąć z niej kratkę to wciskasz tylko zwróć uwagę od wewnątrz, że jest ona na zatrzaskach. Wkładasz ją z powrotem w osłonę od strony frontowej. Musisz wkładać pod kątem bo inaczej nie wejdzie. I zwróć uwagę aby od razu prosto wsadzić bo jak już wskoczy na swoje miejsce nie będziesz miał możliwości jej przekręcenia. jak chcesz możesz też zdjąc trójkąt z boku co na nim jest wyłącznik poduszek. Jego podważasz bo też jest tylko na zatrzaskach. Wtedy będziesz miał podgląd czy gąbka na nawiewie dobrze weszła. Trójkat zakłada się najpierw jedną stroną wkładając go pod uszczelkę a potem domyka do kokpitu.