To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

CarAudio - B??dy w odtwarzaniu MP3 Aveo T300

Adonay - 2013-07-21, 10:47
Temat postu: Błędy w odtwarzaniu MP3 Aveo T300
Witam,

czy u kogoś również występuje chrząkanie i krztuszenie się plików mp3 z portu USB ? Dzisiaj przetestuję jeszcze CD, ale problem jest uciążliwy. Dwa różne pendrivy, różne mp3, które nie mają błędów w komputerze, a radyjko ciągle wydaje irytujące dźwięki (po kilka razy na każdy utwór). Help :)

etac - 2013-07-21, 12:49
Temat postu: Re: Błędy w odtwarzaniu MP3 Aveo T300
Adonay napisał/a:
Witam,

czy u kogoś również występuje chrząkanie i krztuszenie się plików mp3 z portu USB ? Dzisiaj przetestuję jeszcze CD, ale problem jest uciążliwy. Dwa różne pendrivy, różne mp3, które nie mają błędów w komputerze, a radyjko ciągle wydaje irytujące dźwięki (po kilka razy na każdy utwór). Help :)


Miałem to samo w Cruze, ale bardziej winiłem sam plik niz urzadzenie odtwarzajace

tomekrus - 2013-07-21, 23:10

u mnie takie problemy nie występują
Adonay - 2013-07-24, 10:58

Ok, na płycie nie było błędów, więc zacząłem kombinować. Okazało się, że port czy samo radio raczej jest wyczulone na niesformatowane dokładnie pamięci. Oczywiście obsługuje tylko FAT i FAT32, ale trzeba zrobić format, a nie zwykłe kasowanie.
AdamT - 2013-07-24, 14:39

Przy tego typu urządzeniach ważne jest aby wielkość klastra podczas formatowania ustawić na 32KB.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group