To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Baza ASO - ASO ?rodula Sosnowiec

Anonymous - 2013-06-21, 18:07
Temat postu: ASO Środula Sosnowiec
Salon:
Dali najlepszą cenę z pośród kilku salonów, do tego miła obsługa. Zakup tutaj polecam :-D

Serwis mechaniczny
Robiłem tylko przeglądy, nic złego się nie stało (no może poza myciem samochodu pomimo moich próśb o nie robienie tego - efekt duża rysa na masce)
Da się negocjować ceny przeglądów (nawet telefonicznie), dzięki czemu ten serwis okazywał się najtańszy. Trzeba znać ceny w innych ASO i podać im je, wtedy schodzą poniżej tej ceny. Serwis może być :-D

etac - 2013-06-21, 20:34

No to za moich czasow by tak nie było. Przeciez to jest czysta zywa kasa dla serwisu i lakiernika. Nie dziwie sie ze Srodula plajtuje
Anonymous - 2013-06-21, 20:38

etac_owiec napisał/a:
Nie dziwie sie ze Srodula plajtuje

Rozwiń proszę temat :mrgreen:

etac - 2013-06-21, 20:52

esjot napisał/a:
etac_owiec napisał/a:
Nie dziwie sie ze Srodula plajtuje

Rozwiń proszę temat :mrgreen:

Z tego co wiem, nie znam szczegółow, ale wyniki finasowe Sroduli sa bardzo kiepskie. Jedynie co ich podtrzymuje to sprzedaz i serwis Kia

huri_khan - 2013-06-21, 22:14

Jeżeli chodzi o ASO Środula wypowiem się tylko co lakiernika. Sprzedając stara Astrę, która była u nich malowana 3 osoby oglądały przy kupowaniu i żaden nie zauważył że była malowana.

Jeżeli chodzi o serwis to zawsze byłem zadowolony i jedynie co nie było uznane to pęknięte nadkola (tutaj to chyba jednak centrala odrzucała wnioski). Wymieniane na gwarancji miałem amortyzatory, styczniki klapy bagażnika, uszczelniacz wału. Będę miał wymienianą kierownicę i drążek zmiany biegów :)

etac - 2013-06-21, 22:38

huri_khan napisał/a:
Jeżeli chodzi o ASO Środula wypowiem się tylko co lakiernika. Sprzedając stara Astrę, która była u nich malowana 3 osoby oglądały przy kupowaniu i żaden nie zauważył że była malowana.

Jeżeli chodzi o serwis to zawsze byłem zadowolony i jedynie co nie było uznane to pęknięte nadkola (tutaj to chyba jednak centrala odrzucała wnioski). Wymieniane na gwarancji miałem amortyzatory, styczniki klapy bagażnika, uszczelniacz wału. Będę miał wymienianą kierownicę i drążek zmiany biegów :)

No tak, takiego klienta to sie inaczej obsluguje, jak kolega jest dyrektorem w tej samej fimie :mrgreen: