To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Elektronika i Elektryka - pilot do centralnego

pawlak77 - 2013-06-16, 21:03
Temat postu: pilot do centralnego
Witam!!!!
Od tygodnia jestem posiadaczem czarnego laccetiego!
Moje pytanie jest następujące, czy można dopasować drugi pilot do centralnego bo jeden posiadamy z pilotem a drugi serwisowy. Ten z pilotem już zarekwirowała szanowna małżonka, więc ja zostałem z kluczykiem serwisowym!!!!

kojot-77 - 2013-06-26, 19:20

Też chciałem dorobić drugi pilot do centralki, ale gościu w punkcie gdzie to robią zaśpiewał mi 300-400 zł, więc dałem sobie spokój, może uda Ci się to zrobić taniej, bo u mnie koszą równo, chyba że tak to kosztuje :(
etac - 2013-06-26, 19:40

kojot-77 napisał/a:
Też chciałem dorobić drugi pilot do centralki, ale gościu w punkcie gdzie to robią zaśpiewał mi 300-400 zł, więc dałem sobie spokój, może uda Ci się to zrobić taniej, bo u mnie koszą równo, chyba że tak to kosztuje :(

Cena jest taka od lat i w Oplu tez jest podobna. Trzeba popytac w punktach dorabiania kluczy samochodowych

ryjek - 2013-06-26, 20:07

dziwne bo ja w aveo mam 2 kluczyki+2 piloty orginalne :-)
etac - 2013-06-26, 20:27

ryjek napisał/a:
dziwne bo ja w aveo mam 2 kluczyki+2 piloty orginalne :-)

Ale Lacetti ma jeden taki jeden inny. I to chyba od 2007 roku dopiero

griba - 2013-07-02, 14:38
Temat postu: Centralka
Możesz dołożyć centralkę alarmu - są od około 100 zł z fajnymi pilotami (nawet 2 kanałowe) i wpiąć w seryjną instalację centralnego. Będziesz miał dwa dodatkowe, niezależnie działające piloty. Syreny, ani odcięcia nie musisz montować jak nie chcesz pozostałych funkcji alarmu.