To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Wnętrze - Mata baga?nika

pietro - 2013-05-14, 22:27
Temat postu: Mata bagażnika
Witam. Chciałbym zakupić matę do bagażnika mojego Orlando i stąd moje pytanie czy ktoś już taką posiada. Proszę o informację gdzie ją zakupił i w jakiej cenie. ps ceny w ASO odstraszają. Pozdrawiam
Anonymous - 2013-05-14, 22:44
Temat postu: Re: Mata bagażnika
pietro napisał/a:
Witam. Chciałbym zakupić matę do bagażnika mojego Orlando i stąd moje pytanie czy ktoś już taką posiada. Proszę o informację gdzie ją zakupił i w jakiej cenie. ps ceny w ASO odstraszają. Pozdrawiam

Ja nie chciałem czarnej gumy w bagażniku, to sobie zrobiłem matę.
link do tematu, gdzie mam zdjęcie.
Jest to podgumowana wykładzina :mrgreen:

C77 - 2013-05-15, 10:40

pietro, zasadniczo prócz oryginału masz do wyboru dwie firmy
(dwie wersje, obie na złożony 3 rząd siedzeń)

czyli Aristar

http://allegro.pl/dywanik...3183916131.html

i Rezaw-Plast

http://allegro.pl/mata-dy...3184414349.html

marcel226 - 2013-05-15, 15:11

ja mam tą drugą wersje. wybrałem ją ponieważ z lewej strony w półeczce wożę gaśnice (w pierwszej wersji półeczka jest zakrywa matą).
wymiary idealnie dopasowane, dobra jakość i estetyczny wygląd, polecam...

sekator - 2013-05-15, 23:33

a ja mam 2 wersję tylko wygląda jak ta wersja 1 (bez tego wystającego kawałka z lewej)
kupiłem w serwisie przy przeglądzie bo cena była taka jak na allegro z wysyłką czyli ok. 90zł

aro05 - 2013-05-16, 08:44

tez sie zdecyduje w najblizszym czasie

http://allegro.pl/mata-wy...3206280676.html

mario - 2013-05-16, 09:44

We wszystkich tych matach jest opis o materiałach antypoślizgowych. Patent ten działa tylko na duże i ciężkie rzeczy. Do mniejszych lepiej od razu dokupić siatkę.
pablo - 2013-05-16, 15:05

Taka mata jak jest w linku do aukcji allegro moim zdaniem jest niezbyt dobra.
Taką kupiłem do swojego, wersję antypoślizgową to mi dostarczyli do sedana, a ja mam HB. I miałem powód żeby ją zwrócić.
sama część antypoślizgowa jeszcze może być, ale cała otoczka jakby z papieru.
Osobiście mi się nie podoba.

Krzysiek_81 - 2013-05-16, 22:22

A ja się pochwalę, że dzisiaj odebrałem z salonu matę, którą wydębiłem przy zakupie, lecz dopiero teraz była dostępna. Mogę już zacząć świnić w bagażniku. :-P
C77 - 2013-05-16, 22:59

Krzysiek_81, foty, foty, foty :-)

A do Cruzaka, przez ponad trzy lata nikt z tego forum nie kupił/dostał oryginalnej maty żeby pochwalić się zdjęciami :roll:

Krzysiek_81 - 2013-05-16, 23:16

C77 napisał/a:
Krzysiek_81, foty, foty, foty

Byłem w trasie, m. in. po chemię do mycia (jes! jes! jes! :-P ) a matę odbierałem po drodze - nie miałem jeszcze czasu na zrobienie zdjęć, ale skoro taka jest potrzeba, to postaam się wrzucić foty jutro.

Krzysiek_81 - 2013-05-24, 14:53

No to się chwalę:

Jest chyba niemalże identyczna jak ta z Aristar'a tylko tyle, że ma wycięcie, żeby nie zasłaniać tego zagłębienia (schowka) po lewej stronie.

Nie wygląda jakoś specjalnie ekskluzywnie, wykonana jest z dosyć giętkiego plastiku a nie gumy, natomiast środek to taka plecionka z jakby nasmarkanej piany/gąbki/gumy która ma zapobiegać poślizgowi. Od spodu całość to ten plastik, ale jest bardzo dobrze dopasowana i nie przesuwa się, a jeśli nawet miałaby to zawsze pełnić będzie podstawową funkcję osłony obić 3-ciego rzędu foteli.

tpi0 - 2013-05-24, 15:16

Krzysiek_81 napisał/a:
Jest chyba niemalże identyczna jak ta z Aristar'a tylko tyle, że ma wycięcie, żeby nie zasłaniać tego zagłębienia (schowka) po lewej stronie.

Nie wygląda jakoś specjalnie ekskluzywnie, wykonana jest z dosyć giętkiego plastiku a nie gumy, natomiast środek to taka plecionka z jakby nasmarkanej piany/gąbki/gumy która ma zapobiegać poślizgowi. Od spodu całość to ten plastik, ale jest bardzo dobrze dopasowana i nie przesuwa się, a jeśli nawet miałaby to zawsze pełnić będzie podstawową funkcję osłony obić 3-ciego rzędu foteli.

UPS, a myślałem, że wydębiłeś oryginał?

Krzysiek_81 - 2013-05-24, 15:25

tpi0 napisał/a:
UPS, a myślałem, że wydębiłeś oryginał?
:shock: Nie przyglądałem się aż tak i nie sprawdzałem czy ma tłoczone znaki GM, hologramy i znaki wodne z Chevroleta :) ale założyłem, że w salonie oferują oryginały rozprowadzane w ramach sieci salonów, no bo chyba nie kupują hurtem takich mat na allegro, żeby nimi łechtać dobre samopoczucie klientów. (Sprawdzę, czy są jakieś informacje na tej macie.)
C77 - 2013-05-24, 21:08

Krzysiek_81 napisał/a:
ale założyłem, że w salonie oferują oryginały rozprowadzane w ramach sieci salonów, no bo chyba nie kupują hurtem takich mat na allegro, żeby nimi łechtać dobre samopoczucie klientów...

Błędne założenie :-)
Niestety w Polsce wielu dilerów chevy tak robi, że kupuje tzw. "aftermarketówki" od producentów
i wyposaża w nie sprzedawana przez siebie auta, zarówno Orlando jak i Cruze
dotyczy to w szczególności dywaników, bo oryginały sa bardzo drogie i trudne do uświadczenia.
Dlatego pytałem o fotki ;-)