To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Tuning - Napisy na klapie baga?nika

Dot - 2013-05-13, 08:33
Temat postu: Napisy na klapie bagażnika
Powitać.
Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad zlikwidowaniem napisów na tylnej klapie.
Zrobiłem małą wizualizację i liczę na Wasze komentarze co o tym sądzicie :)

Przed:

Po:

XaRaDaS - 2013-05-13, 08:38

Tak patrząc to zarówno z znaczkami jaki i bez znaczków się ładnie prezentuje, więc ja osobiście decyzję zostawiam tobie :mrgreen:
Anonymous - 2013-05-13, 09:00

Dot napisał/a:
Zrobiłem małą wizualizację i liczę na Wasze komentarze co o tym sądzicie

Ja dam tak trochę niepewnie głos na wersję bez znaczków :mrgreen:
A próbowałeś zostawić czarne znaczki? Może czarny błyszczący?
Ale może powinieneś zacząć od zdrapania tego białego z szyby :?: ;-)

XaRaDaS - 2013-05-13, 09:08

esjot napisał/a:
Ale może powinieneś zacząć od zdrapania tego białego z szyby

Tia, marimex jakoś nie współgra z znaczkami oryginalnymi :mrgreen: suszarka w łapę i zrywamy tą krypto reklamę, za która nie pobierasz opłat :mrgreen:

C77 - 2013-05-13, 09:41

A na ramce rejestracji co jest? :mrgreen: następna darmowa reklama dilera chevroleta? :lol:

Dot, ja jestem akurat zwolennikiem zostawiania napisów na klapie (przynajmniej części z nich),
a to dlatego że wolę aby właściciele tzw. lepszych marek wiedzieli dokładnie co ich wyprzedza :mrgreen: :twisted:

czaki163 - 2013-05-13, 11:08

Wiadomo są gusta i guściki. Ja w swoich wszystkich autach wywalam emblematy, naklejki i inne tego typu rzeczy. Szkoda tylko ze pod znaczkiem Chevroleta (nie wiem jak w Spark'u) jest przetłoczenie :-/
Dot - 2013-05-13, 11:31

Mnie sie troszke bardziej podoba wersja bez emblematow. Na czarno odpada. Taka mamałyga wyjdzie...

Cytat:
Ale może powinieneś zacząć od zdrapania tego białego z szyby

Boje sie, ze zerwe ogrzewanie szyby...

czaki163 - 2013-05-13, 11:45

Podgrzej opalarka albo jak będzie słoneczny dzień postaw auto tyłem do słońca. Nic nie zerwiesz to nie jest aż tak delikatne.
Anonymous - 2013-05-13, 11:54

Dot napisał/a:
Boje sie, ze zerwe ogrzewanie szyby...

Zleć to do ASO. Sami założyli, to teraz niech ściągają :lol:
A tak poważnie to użyj suszarki jak już mówiono i będzie ok

XaRaDaS - 2013-05-13, 11:59

Dot, nie uszkodzisz ogrzewania, tylko musisz podgrzać, wtedy i klej i naklejka stanie się bardziej plastyczna i łatwo ją zdejmiesz. Tak nawet robią w warsztatach z szybami, żeby odkleić naklejkę rejestracyjną.

Zresztą jak chciałeś zdjąć emblematy :shock: :mrgreen:

Dot - 2013-05-13, 15:43

XaRaDaS napisał/a:
Zresztą jak chciałeś zdjąć emblematy :shock: :mrgreen:

Mechanicznie ;)
Spróbuje jak się trochę ociepli ;)
Dzieki!

Anonymous - 2013-05-13, 18:22

U mnie nalepka odeszła od szyby bez żadnego podgrzewania. Paznokciem podważyłem róg a później poszło jak z płatka :)
No, ale może Euromarket zamawia gdzieś indziej naklejki, albo kwestia czasu bo ja swoją odkleiłem po przyjeździe do domu.

user_02 - 2013-05-13, 21:02

pwalczak napisał/a:
U mnie nalepka odeszła od szyby bez żadnego podgrzewania. Paznokciem podważyłem róg a później poszło jak z płatka :) .

Mi gazownicy też nakleili coś takiego na szybę, odkleiłem bez żadnego "podgrzewania opalarką", ale też to było może po tygodniu/dwóch (przekleiłem na szybę w garażu :mrgreen: )

XaRaDaS - 2013-05-13, 21:06

SebaSRS napisał/a:
pwalczak napisał/a:
U mnie nalepka odeszła od szyby bez żadnego podgrzewania. Paznokciem podważyłem róg a później poszło jak z płatka :) .

Mi gazownicy też nakleili coś takiego na szybę, odkleiłem bez żadnego "podgrzewania opalarką", ale też to było może po tygodniu/dwóch (przekleiłem na szybę w garażu :mrgreen: )

Dawaj sweet focie ;)

tak sobie teraz pomyślałem, że chevy to nie żadna marka premium i tutaj akurat nazwa i model się przydają :mrgreen: jedyne co może bym zlikwidował to oznaczenie wersji wyposażenia.

czaki163 - 2013-05-13, 21:26

SebaSRS napisał/a:
pwalczak napisał/a:

Naklejka naklejce nierówna. Jedna będzie sama odpadać a inna mocno trzymaći rwać się przy odklejaniu.