To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Nadwozie - Ucho holownicze w Cruze

etac - 2013-05-02, 15:40
Temat postu: Ucho holownicze w Cruze
jarry napisał/a:
Dziś ogólne porządki, w trakcie,których zauważyłem , że nie mam w zestawie ucha holowniczego, i jeśli mogę to mam prośbę do kolegów aby może ktoś podał mi wymiary tego ucha holowniczego , średnica ,długość, jaki gwint ,to sobie dorobię.

Ja bym nie ryzykowal i sprawdzil czy z opla nie pasuje, ktore sa na allegro za pare groszy.

jarry - 2013-05-02, 16:00

user_01 napisał/a:
jarry napisał/a:
Dziś ogólne porządki, w trakcie,których zauważyłem , że nie mam w zestawie ucha holowniczego, i jeśli mogę to mam prośbę do kolegów aby może ktoś podał mi wymiary tego ucha holowniczego , średnica ,długość, jaki gwint ,to sobie dorobię.

Ja bym nie ryzykowal i sprawdzil czy z opla nie pasuje, ktore sa na allegro za pare groszy.

Tu nie ma żadnego ryzyka wałek ze stali narzędziowej , dospawane odpowiednie ucho ,odpowiedni gwint , no i dostęp do tokarki oczywiście ,a ja to wszystko mam .

etac - 2013-05-02, 16:03

jarry napisał/a:
user_01 napisał/a:
jarry napisał/a:

Tu nie ma żadnego ryzyka wałek ze stali narzędziowej , dospawane odpowiednie ucho ,odpowiedni gwint , no i dostęp do tokarki oczywiście ,a ja to wszystko mam .

No i wlasnie w tym spawaniu moze byc najwiekszy problem. Dla 30 zł bym nie ryzykował

jarry - 2013-05-02, 16:12

user_01 napisał/a:
jarry napisał/a:
user_01 napisał/a:
jarry napisał/a:

No i wlasnie w tym spawaniu moze byc najwiekszy problem. Dla 30 zł bym nie ryzykował

no oki ale od jakiego opla to może pasować ? Astra J ?

a tak na marginesie jestem z Gdyni mam kolegów spawaczy ze stoczni i skoro spawają statki i one się nie rozpadają to i taki mały element myślę,że pospawają odpowiednio.

madziaimaciek - 2016-03-29, 16:25
Temat postu: Ucho holownicze odkupię
Witam, czy przypadkiem nie posiada ktoś do odsprzedania ucha holowniczego do Cruza sedana ?
C77 - 2016-03-29, 17:55
Temat postu: Ucho holownicze w Cruze
Hej, ucho holownicze Cruze = Orlando = Astra J = Zafira C = Ampera = Adam

http://allegro.pl/listing...cho%20astra%20j

madziaimaciek - 2016-04-01, 17:29

Ok dziękuje za pomoc, zobaczymy czy się uda.
madziaimaciek - 2016-04-14, 20:49

Dzięki, pasuje :)
C77 - 2016-04-15, 17:31

Musi ;-)