To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

CarAudio - Kamera cofania w MyLink

Elephant - 2013-05-01, 20:36
Temat postu: Kamera cofania w MyLink
Witam,
wersja Cruza z navi ma kamerę a na ekranie widać dynamicznie zmieniające się linie na obrazie cofania w zależności od skrętu kierownicą. W wersji MyLink nie ma już tych aktywnych linii ?? Czy tylko ja nie mogę tego znaleźć i aktywować ??

etac - 2013-05-01, 20:55
Temat postu: Re: Kamera cofania w MyLink
Elephant napisał/a:
Witam,
wersja Cruza z navi ma kamerę a na ekranie widać dynamicznie zmieniające się linie na obrazie cofania w zależności od skrętu kierownicą. W wersji MyLink nie ma już tych aktywnych linii ?? Czy tylko ja nie mogę tego znaleźć i aktywować ??

Wczoraj jezdzilem takim Cruze i rzeczywiscie nie ma. Dziwne bo instrukcja mowi co innego. Poczekaj az bede mial swojego, to wtedy powiem ci co i jak.

amartin - 2013-05-01, 21:22

W moim LS+ nie ma. Podczas jazy próbnej na LTZ były. Myślę, że to po prostu różnica w wersji wyposażenia. Ciekawy jestem czy to tylko kwestia oprogramowania czy sprzętowa.
maxms - 2013-05-01, 21:45

Jazdę testową miałem wersją LT+ z navi i linie zmieniały się dynamicznie. Kupiłem wersję LT+ ale z Mylink i linie są nieruchome. Wysłałem pytanie do dilera i dostałem odpowiedź, że tylko w wersji z navi linie w kamerze zmieniają się dynamicznie :-(
Według mnie coś mają nie tak z oprogramowaniem w wersji z Mylink.

etac - 2013-05-01, 21:53

maxms napisał/a:
Jazdę testową miałem wersją LT+ z navi i linie zmieniały się dynamicznie. Kupiłem wersję LT+ ale z Mylink i linie są nieruchome. Wysłałem pytanie do dilera i dostałem odpowiedź, że tylko w wersji z navi linie w kamerze zmieniają się dynamicznie :-(
Według mnie coś mają nie tak z oprogramowaniem w wersji z Mylink.

Pewnie tak, trzeba zobaczyc czy Adam w Oplu ma taka funkcje, jesli tak to pewnie bedzie update.

Elephant - 2013-05-01, 23:31

amartin napisał/a:
Myślę, że to po prostu różnica w wersji wyposażenia.

To nie jest kwestia wyposażenia. LT+ 1.4 i 1.8 z MyLink nie mają a LT+ 1.4 z navi już ma.

amartin - 2013-05-01, 23:39

Zgadza się, teraz skojarzyłem, że jazdę próbną miałem w Cruzie z nawigacją. My link nie pokazuje skrętu kół.
badziu - 2013-05-06, 14:21

Nie pokazuje i nie będzie pokazywać. Potwierdzone w chevrolet polska
marekt81 - 2016-01-21, 06:23
Temat postu: Linie w kamerze MyLink - jak wyprostować
Witam
Po kolizji w moim aucie wymieniona została kamera cofania od jakiegoś czasu zauważyłem że linie pokazujące tor jazdy są lekko skręcone w lewo. Czy jest jakiś sposób poza serwisem aby je ustawić na równo ? Dzwoniłem do autoryzowanego serwisu i powiedzieli mi że auto było naprawiane nie w serwisie autoryzowanym i oni tego nie zrobią w ramach gwarancji. Okazało się bowiem że salon w którym kupowałem auto już nie jest serwisem autoryzowanym - a tam oddałem auto do naprawy po kolizji i naprawa odbyła się jak w każdym inny warsztacie samochodowym o czym nie zostałem poinformowany przy oddawaniu auta - chcąc nie chcąc straciłem gwarancje na wymieniane elementy. Nie chce też jechać do tych patałachów co ją montowali bo pewnie przez 2 godziny będą sapali że z ich strony wszystko jest ok. Pan w serwisie autoryzowanym poinformował mnie że usługa kalibracji kamery będzie kosztowała około 350zł a tego nie zrobię w tym serwisie gdzie naprawiałem auto bo nie mają oryginalnego oprogramowania chevroleta.
Pozdrawiam