To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

CarAudio - MyLink

paszczakus - 2013-06-06, 10:42

ios musi być na kablu usb natomiast android śmiga na bluetooth, wsumie to nawet lepiej bo się cały czas będzie ładował , teraz z telefonu leci muza , nawigacja i jeszcze rozmowy telefoniczne także troszkę może jeść baterie.

ps- na androida takie same są ceny bringgo jak na ios?

etac - 2013-06-06, 18:26

paszczakus napisał/a:
ios musi być na kablu usb natomiast android śmiga na bluetooth, wsumie to nawet lepiej bo się cały czas będzie ładował , teraz z telefonu leci muza , nawigacja i jeszcze rozmowy telefoniczne także troszkę może jeść baterie.

ps- na androida takie same są ceny bringgo jak na ios?

te same ceny

Lindelou - 2013-06-08, 07:49

witam
ja również aktualizowałem MyLink'a. Testował Ktoś pozostałe aplikacje (BringGo*, TuneIn, Stitcher TM, Siri - dostępna tylko w iPhone)?

:-) Marcin

etac - 2013-06-08, 13:54

Lindelou napisał/a:
witam
ja również aktualizowałem MyLink'a. Testował Ktoś pozostałe aplikacje (BringGo*, TuneIn, Stitcher TM, Siri - dostępna tylko w iPhone)?

:-) Marcin

.dwie pierwsze sprawdzone

Lindelou - 2013-06-10, 19:48

Z tego co wyczytałem na stronie BringGo to aplikacja nie jest kompatybilna z wszystkimi smartfonami. Mam HTC wildfire S, przy próbie zakupu bringgo na google play wyświetliła się informacja "aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem". Znalazłem wykaz zgodnych telefonów (jest ich nie wiele - nie wiem na le aktualny). Napiszcie na jakich telefonach testowaliście bringgo. Może ten komunikat jest nie prawdziwy ... Proszę o informacje na ten temat.
etac - 2013-06-10, 20:09

Lindelou napisał/a:
Z tego co wyczytałem na stronie BringGo to aplikacja nie jest kompatybilna z wszystkimi smartfonami. Mam HTC wildfire S, przy próbie zakupu bringgo na google play wyświetliła się informacja "aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem". Znalazłem wykaz zgodnych telefonów (jest ich nie wiele - nie wiem na le aktualny). Napiszcie na jakich telefonach testowaliście bringgo. Może ten komunikat jest nie prawdziwy ... Proszę o informacje na ten temat.

tab 10.1 - nie dziala
alcatel one touch hello kitty - dziala
SIII - dziala

silvan85 - 2013-06-10, 20:46

Galaxy S Advance - Działa
paszczakus - 2013-06-13, 11:25

siri na iphonie działało jeszcze przed aktualizacją, świetna sprawa jednym przyciskiem wybierasz do kogo chcesz dzwonić, trzeba tylko poustawiać sobie angielskie nazwy kontaktów zeby system rozumiał.
marekt81 - 2013-06-13, 21:50

Witam

W środę stanę się kolejnym użytkownikiem nowiutkiego Cruza 5D :) i takie pytanie czy w wersji 5D LT+ także jest kamera cofania ?? ? czy tylko w 4d i SW ?

etac - 2013-06-13, 22:00

marekt81 napisał/a:
Witam

W środę stanę się kolejnym użytkownikiem nowiutkiego Cruza 5D :) i takie pytanie czy w wersji 5D LT+ także jest kamera cofania ?? ? czy tylko w 4d i SW ?

wyglada na to ze nie ma :(

wally - 2013-06-13, 22:36

marekt81 napisał/a:
Witam

chyba jest, bo widziałem takiego
kamera jest umieszczona we wnęce nad tablicą rejestracyjną

marekt81 - 2013-06-14, 01:06

No nic, jak odbiorę to napisze czy jest czy nie ma
bonifacy - 2013-06-14, 13:44

Mam wersję LTZ 5D i mam kamerę cofania. Jak jest w LT+ to nie wiem, ale wydaje mi się, że jak będziesz miał MyLinka (ja mam) to i kamera cofania powinna się znaleźć.
etac - 2013-06-14, 14:00

bonifacy napisał/a:
Mam wersję LTZ 5D i mam kamerę cofania. Jak jest w LT+ to nie wiem, ale wydaje mi się, że jak będziesz miał MyLinka (ja mam) to i kamera cofania powinna się znaleźć.

To fajnie, bo cennik nic nie mowi o kamerze wlasnie w 5D

marekt81 - 2013-06-14, 21:57

No własnie dziwię się, że na stronie Chevroleta nie ma słowa o niej, a znalazłem kilka ogłoszeń na portalach z ogłoszeniami, w których to salony wystawiają autka LT+ i w opisie maja ze jest kamera.