To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

CarAudio - MyLink

krecik - 2015-06-14, 14:49

wreszcie zaktualizowali mylinka wersja 24
marekt81 - 2015-06-18, 08:20

krecik napisał/a:
wreszcie zaktualizowali mylinka wersja 24

Jakieś widoczne zmiany ?

krecik - 2015-06-18, 16:57

żadne
krecik - 2015-10-12, 11:21

czy działa ok google z mylinkiem bo po angielsku można off line wywoływać aby zadzwonił?
Ichturiel - 2015-11-26, 15:22

MYlink raz mi się zawiesił - tz. działał nadal ekran dotykowy i wszystkie funkcje na ekranie, ale nie można było go wyłączyć ani sterować z kierownicy (przyciski dotykowe pod ekranem tez nie działały nawt głosność).
Pomogło wyjście z samochodu (szczęśliwie otwarcie drzwi wyłączyło system ale po przekręceniu kluczyka w stacyjce błąd powracał) zamknięcie auta z pilota i zakupy ;) .
Mielscie podobny przypadek?

JohnnyBeGood - 2015-11-28, 13:38

Ichturiel napisał/a:
Mielscie podobny przypadek?

U mnie do tej pory mylink dwa razy "nie wystartował" po włączeniu silnika. Ekran był zaśnieżony (jak telewizor z odłączona antena), a po wbiciu wstecznego kamera uruchomiła się bez linii. Pomogło dopiero wyłączenie silnika i odczekanie kilku minut.

marekt81 - 2016-01-17, 09:27

A ja mam takie pytanie, czy jest jakiś sposób bez jechania do serwisu żeby te linie które powinny się ruszać przy skręcaniu można było wyprostować. Wymieniano mi w serwisie kamerę - ogólnie cały tył po kolizji i wstawiono nową kamerę i tak patrze ze te linie są lekko skręcone w lewą stronę. Widać to nawet po poziomych liniach i są lekko po ząbkowane czyli jest zrobiony skos, zmierzyłem koniec linii lewej i prawej od krawędzi wyświetlacza i jest 1 cm różnicy przeszkadza to trochę przy cofaniu bo nawyki robią swoje. Mimo że stoję równolegle do innego auta na parkingu to na wyświetlaczu wychodzi że tak cofając wjadę w to auto, a tak nie jest. Dodam że ta kamera co mi wstawili to jakiś paździerz bo jakoś w porównaniu od tej co była od nowości dużo gorsza. Bardziej rozmazany obraz a w nocy za duża czułość bo wszystko co podświetlone jest za bardzo rozjaśnione i nic nie widać ogólnie.
krecik - 2016-02-24, 20:00

ciekawe mirrorlink czy ktoś próbował
https://www.youtube.com/watch?v=EJuks-l4Qq4
czyżby nowa wersja mylink się pojawiła SW 24.5-42341011

berpa - 2016-02-24, 21:46

Tylko po co ruszać jeśli dobrze działa? :roll: Filmów i tak nie zamierzam oglądać prowadząc samochód, a GPS wolę dedykowany.
Kilka razy po zaktualizowaniu sterowników w kompie musiałem od nowa wgrywać cały system. Tyle, że w kompie mogę wszystko zrobić sam a jak naknole w tym badziewiu GM może być spory problem.
Mi się marzy patch skopiowany z Opla Astry zmniejszający ryzyko uszkodzenia mieszalnika w klimie... :evil:

krecik - 2016-03-13, 13:48

wgrałem mirrorlinka ale telefonu nie kompatybilnego i cos z bluetooth nie wyłapuje mi telefonu jak musze za każdy razem łączyć po prze naciśnięcie łączenie czy u was też łączył za każdym razem jak mieliści włączony bluetooth w telefonie
krecik - 2016-05-16, 22:48

niedawno zaktualizowany telefon 5.1.1 lizak i jak łącze MyLink przez Bluetooth świeci tylko symbolem Bluetooth a telefonu nie i nie mogą być łączone TuneIn nie zapala się i nie reaguje , gdy został KitKat działa lub morze trzeba aktualizacje MyLink czy miał ktoś taki problem?
krecik - 2016-05-19, 15:28

wreszcie ok google działa z mylink tylko brakuje polskiego offline oraz android auto
pokemen - 2016-06-03, 09:13

Krecik - wrzuciles mirrorlinka wedlug instrukcji braci Rosjan? Bez zadnych problemow ?
Ja mam telefon nie wspierany oficjalnie przez mirrorlinka i zastanawiam sie jak ten temat ugryzc. Przyznam, ze mimo posiadania licencji bringgo, chcialbym miec tez google maps.

krecik - 2016-06-04, 00:14

wrzuciłem tak ja pokazal na filmie też nie mam smartfona z mirrolink nie chce kupować nowego sprzętu ciekawe jak Samsungi się sprawują
pokemen - 2016-06-04, 10:16

Krecik - a to nie trzeba jakiejs aplikacji na smartphona instalować dodatkowo? Bo na filmie jest tylko to, co dotyczy MyLinka.