To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Nasze Forum - LOGOTYP CZY JAKO? TAK...

Mario_Epica - 2013-04-17, 18:52

no robiłem dla siebie :p he w tym każdy miałby swoje imię/nick
etac - 2013-04-17, 18:53

kumocekk napisał/a:
no robiłem dla siebie :p he w tym każdy miałby swoje imię/nick

Za duzo kombinacji, musi byc jeden wzor dla wszystkich jednaki

Mario_Epica - 2013-04-17, 18:58

czyli bez swojej nazwy myslisz ? hmm ... to może co ma być w tym logo i ja to jakoś po umieszczam :-)
user_02 - 2013-04-17, 21:12

Naklejka cięta ploterem może być dwukolorowa (A nawet więcej), z tym że cena wtedy bardzo rośnie, ponieważ poszczególne kolory są naklejane "jeden na drugi", zazwyczaj ręcznie.

Generalnie najlepiej jeśli naklejka tworzyłaby jedność (bez dodatkowych elementów), ale jeśli się tak nie da to można dać z kilkoma elementami.

Tak jak etac_owiec napisał - najlepiej bez imienia, bo wtedy będzie "uniwersalna"

Kilka pomysłów jest tutaj: http://forum.chevrolet.org.pl/viewtopic.php?t=2158

Moim zdaniem propozycja Vito może źle wyglądać na samochodzie (bez obrazy oczywiście - każdy pomysł jest dobry), będzie taka "ostra" i obskurna.

etac - 2013-04-17, 21:16

SebaSRS napisał/a:
Naklejka cięta ploterem może być dwukolorowa (A nawet więcej), z tym że cena wtedy bardzo rośnie, ponieważ poszczególne kolory są naklejane "jeden na drugi", zazwyczaj ręcznie.

Generalnie najlepiej jeśli naklejka tworzyłaby jedność (bez dodatkowych elementów), ale jeśli się tak nie da to można dać z kilkoma elementami.

Tak jak etac_owiec napisał - najlepiej bez imienia, bo wtedy będzie "uniwersalna"

Kilka pomysłów jest tutaj: http://forum.chevrolet.org.pl/viewtopic.php?t=2158

Moim zdaniem propozycja Vito może źle wyglądać na samochodzie (bez obrazy oczywiście - każdy pomysł jest dobry), będzie taka "ostra" i obskurna.

Bez obrazy ale zadne z tamtych mi sie tak naprawde nie podobało

Vito - 2013-04-17, 21:27

To tylko propozycja taka :P Jakby troszkę popracować nad wyglądam, bo ten znaczek cheviego nie jest proporcjonalny ( taki na szybko wczoraj wieczorem znalazłem w google ) dwa zamiast pełnego zrobić kontur logo i w tym biały napis FORUM mogło by wyglądać o wiele ciekawiej.
Mario_Epica - 2013-04-17, 22:18

no nie wiem kilkukolorowa u mnie w mieście będzie kosztować około 15zł... więc to chyba nie wiele ? no tylko jak teraz wszystkim dogodzić :)

[ Dodano: 2013-04-17, 22:30 ]

proszę prostszego już się nie da ;)

orzech - 2013-04-17, 22:41

To, ze nie ma jakiegoś logo forumowego co by można było do lepy dać to masakra jest. Jak dla mnie logo Chevroleta powinno w niej był i to jest wsio. Będzie uniwersalnie dla wszystkich modeli, ewentualnie można dodać jakiś mały detal :)
XaRaDaS - 2013-04-17, 22:43

Inicjatywa fajna, ale boję się że tak jak poprzednia upadnie. Okaże się za jakiś czas, że każdy sobie zrobi naklejkę jaką będzie chciał :twisted:
orzech - 2013-04-17, 22:47

Myślę, że jakby ktoś wykminił fajne logo na lepę to już nikt nie grzebałby na kompie i kombinował z innym wzorem :-P Problem w tym, że chyba ciężko coś naprawdę fajnego wykminić :-(
XaRaDaS - 2013-04-17, 23:13

Z starego forum:

Tylko trzeba by utrzymać nazwę forum i już. Nie widziałem na razie z .pl innego forum takiego jak to, więc wstępnie możemy się uznawać za oficjalne ;)

C77 - 2013-04-17, 23:39

XaRaDaS, masz stare wiadomości w kwestii nalepek ze "starego forum",
bo Paweł organizuje też takie lepy dla wtajemniczonych w sektę :mrgreen:

XaRaDaS - 2013-04-17, 23:41

C77 napisał/a:
XaRaDaS, masz stare wiadomości w kwestii nalepek ze "starego forum",
bo Paweł organizuje też takie lepy dla wtajemniczonych w sektę :mrgreen:

Wiem, ale dałem te starsze, bo z nowego to tutaj nic się nie stworzy akurat tak jak tam ;)

C77 - 2013-04-17, 23:47

Dlaczego nie? jakbyś chciał "sekciarską" nalepkę to takie logo,
zgodnie z aktualną nazwą kombinujesz ze skrótu FC (Forum Chevrolet) i masz nalepę tylko dla wtajemniczonych :twisted: :mrgreen:

XaRaDaS - 2013-04-17, 23:59

Bez przesady ;) FC to mi się kojarzy tylko z jednym skrótem :mrgreen: