To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Elektronika i Elektryka - Szyba kierowcy

orzech - 2013-03-08, 10:07
Temat postu: Szyba kierowcy
Przednia szyby od strony kierowcy działa tylko jak przyciskam przycisk. Jak puszczam przestaje. Nie powinna czasem działać automatycznie tzn jak się przytrzyma dłużej to schodzi na sam dół bądź do góry?
etac - 2013-03-08, 10:15
Temat postu: Re: Szyba kierowcy
orzech napisał/a:
Przednia szyby od strony kierowcy działa tylko jak przyciskam przycisk. Jak puszczam przestaje. Nie powinna czasem działać automatycznie tzn jak się przytrzyma dłużej to schodzi na sam dół bądź do góry?

Przycisk ma dwa stopnie, pierwszy to przesuwanie, a drugi to pelne otwarcie. Na przycisku jest to opisane jako AUTO

orzech - 2013-03-08, 10:44

No to mnie zaskoczyłeś :) Muszę sprawdzić, bo jakoś tego nie kojarz, choć napis "auto" faktycznie jest.

[ Dodano: 2013-03-09, 14:16 ]
No to u mnie ma jeden stopień, tzn naciskam i opada lub wznosi ale nie auto :shock:

XaRaDaS - 2013-03-09, 19:43

orzech napisał/a:
No to mnie zaskoczyłeś :) Muszę sprawdzić, bo jakoś tego nie kojarz, choć napis "auto" faktycznie jest.

[ Dodano: 2013-03-09, 14:16 ]
No to u mnie ma jeden stopień, tzn naciskam i opada lub wznosi ale nie auto :shock:

Ja też nie mam auto, tylko tryb ręczny, że tak powiem. Żeby opuścić lub podnieść muszę trzymać przycisk cały czas.

Lacetti2005 - 2013-03-09, 21:32

Jest tak ::
Jak włączysz silnik i pierwszy raz naciśniesz/ tylko naciśniesz i puścisz/ opuszczanie szyby to ona zejdzie do samego dołu. Każde następne naciśniecie działa na opuszczanie szyby lub podnoszenie tylko jak trzymasz. Jak puścisz to szyba się zatrzymuje.

XaRaDaS - 2013-03-09, 22:38

Lacetti2005 napisał/a:
Jak włączysz silnik i pierwszy raz naciśniesz/ tylko naciśniesz i puścisz/ opuszczanie szyby to ona zejdzie do samego dołu. Każde następne naciśniecie działa na opuszczanie szyby lub podnoszenie tylko jak trzymasz. Jak puścisz to szyba się zatrzymuje.

Już nie raz na różne sposoby kombinowałem, chyba nie mam tego auto, co mnie wkurza, bo do roboty jak jadę i wyjeżdżam to muszę kartę odbić, żeby bramkę otworzyć i trzymam jak ten głupek przycisk.

Lacetti2005 - 2013-03-09, 23:24

bo do roboty jak jadę i wyjeżdżam to muszę kartę odbić, żeby bramkę otworzyć i trzymam jak ten głupek przycisk

Pytanie :: Czy wcześniej nie naciskałeś klawisza szyby ??
Dopiero w pracy pierwszy raz ??

user_02 - 2013-03-09, 23:25

XaRaDaS napisał/a:
Lacetti2005 napisał/a:

Już nie raz na różne sposoby kombinowałem, chyba nie mam tego auto, co mnie wkurza, bo do roboty jak jadę i wyjeżdżam to muszę kartę odbić, żeby bramkę otworzyć i trzymam jak ten głupek przycisk.

W "naszej" wersji już tak jest. Ale jakby założyć panel z "wyższej" wersji :idea: :?:

Lacetti2005 - 2013-03-09, 23:41

Ja mam wersję CDX Platinum chyba z tego powodu działa taki system otwierania szyby.
Myślałem że każda wersja tak ma.