To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Tuning - Osłony przeciwsłoneczne w Cruze

C77 - 2015-08-28, 20:42

Boyka, nie ma za co <spoko>

Ładnie wygląda <ok>

Aż łezka mi się w oku zakręciła... to moje pierwsze mody z 2010 roku...
;(

Boyka - 2015-08-28, 20:47

Mozesz smialo napisac w tym temacie co jeszcze dołożyłeś, przerobiłes w cruzaku. Bede miał inspiracje ;)
Boyka - 2015-08-28, 20:48

Szczerze mówiąc nie mam pojecia, na instrukcji z dwóch kartek nie ma za wiele napisane ;) ciekawe czy sprzedający nie posiada takiej informacji
C77 - 2015-08-28, 21:19

Boyka napisał/a:
Szczerze mówiąc nie mam pojecia, na instrukcji z dwóch kartek nie ma za wiele napisane ;)
ciekawe czy sprzedający nie posiada takiej informacji


GM już dobrze zadbał o usunięcie wszystkich znaków producenta ;-)

ale zrobiłem prywatne śledztwo i ustaliłem że to najprawdopodobniej http://www.privacy-shades.co.uk/
jest producentem osłon przeciwsłonecznych dla GM-a (Opel/Vauxhall/Chevrolet)



C77 - 2015-08-28, 21:40

Boyka, tutaj możesz zobaczyć niektóre z nich http://www.drive2.ru/r/chevrolet/487166/logbook/
ale dawno tam nie pisałem.

Generalnie to czytaj uważnie tematy na forum ;-)

Ostatnio chciałem wstawić liczniki z up levelem,
ale odpuściłem bo jednak za mocno świeci i oślepia w nocy gdy się ma podświetlenie zegarów i panelu ustawione na maxa :roll:

byq84 - 2016-05-07, 20:17

szukam osłonek przeciwsłonecznych w dobrej cenie do Sedana, ktoś coś?
C77 - 2016-05-08, 22:14

byq84, :arrow: :arrow: :arrow: http://forum.chevrolet.or...p?p=59576#59576
DXV - 2016-06-01, 09:06
Temat postu: Osłonki vs przyciemnianie szyb
Witam :)
Mam przyciemniane szyby a dodatkowo osłonki przeciwsłoneczne do HB. Nie można tego porównywać ani wybierać jako opcji typu albo to albo to. Osłonki są super. Można otworzyć okno i dalej mieć osłonę przed słońcem. Bardzo fajnie się prezentują. Przyciemnianie szyb daje też super efekt ale nie chroni tak bardzo przed słońcem. Osłonki kupiłem ponieważ mam 4 miesięczne dziecko i przy samych przyciemnionych szybach córeczka była niespokojna. Teraz jest ok. Plusem jest jeszcze to ,że jak mamy postój na parkingu czy stacji możemy opuścić tylne szyby i nikt nie widzi co jest w środku. Chodzi głównie o sytuacje kiedy małą trzeba przewinąć albo nakarmić. Tak więc polecam ale radzę szukać za nieco niższe pieniądze ponieważ wydatek 500 lub 600 zł w serwisie za komplet to lekka przesada. GM jak wiadomo celowo ukrywa nr części ... ciekawy przykład - kupiłem czujnik biegu wstecznego za 189 zł w serwisie ponieważ nigdzie nie miałem nr - jak już miałem woreczek z naklejką w rekach to na kilku stronach znalazłem ten sam czujnik w tym samym opakowaniu z tymi samymi symbolami w cenach 40 - 60 zł

Pozdrawiam

C77 - 2016-06-01, 10:03

Witamy krajana :-)
Następnym razem gdy nie będziesz mógł znaleźć numeru
jakiejś części pytaj od razu śmiało na forum, znajdziemy <ok>
natomiast ASO GM unikaj jak ognia, bo to zło konieczne :twisted:

PB84 - 2016-07-28, 15:09

Rozgrzebując temat osłon...

Okazuje się że dla hatchbacka (chociaż obstawiam, że dla pozostałych wersji jest tak samo) kupienie osłony na tył graniczy z cudem, otrzymałem informację w 2 sklepach, że producent nie produkuje już tych osłonek i oferta jest wycofywana, sugerując że mogę jedynie kupić używaną (jak znajdę) lub zamienniki (których też nie znalazłem). Natomiast boczne osiągają jakieś kosmiczne ceny rzędu 620-630 zł...

PB84 - 2016-08-20, 14:06

Po dość długich poszukiwaniach zdecydowałem się na zakup kompletu z http://www.privacy-shades.pl Wykonanie bardzo dobre, pasują idealnie, boczne osłonki trzymają się nawet bez klipsów, mimo iż jest to jeden cały element (bez rozdzielenia na małe okienko za słupkiem w drzwiach). Nie hałasują, nie przesuwają się itd. Montaż banalny. Całość przychodzi w torbie z logiem marki.

Po zamontowaniu kompletu w samochodzie nie jest przesadnie ciemno, widoczność ze środka dobra, w mojej opinii nie utrudnia jazdy.

Z minusów? Cena, niestety nie udało mi się znaleźć kompletu w niższej cenie no i czas oczekiwania waha się w okolicy 2 tygodni.

endriu333 - 2016-08-20, 16:29

Strona niedostępna.
berpa - 2016-08-20, 17:06

link
elpablo666 - 2016-08-20, 20:32

Osłony Cruze Sedan
Gdyby kogoś interesowało :)

PB84 - 2016-08-20, 22:32

Kolega berpa podał prawidłowy link dla Cruzów:) ale na stronie są osłonki do innych modeli oraz innych marek. Link do strony głównej poprawiony.

A co do oferty elpablo, ech... gdyby takie coś było do hatchbacka jeszcze 2 tyg temu to w tej cenie brałbym w ciemno:D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group