To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Tuning - Malowanie lamp przednich

XaRaDaS - 2013-09-16, 10:21

W sumie nie głupio wyglądają, a dodatkowo jak będzie brzydko to mogę zamalować i tak jak już wstępnie miałem ustalone zostawić same ringi srebrne. Mam szczęście, bo pogoda teraz nie dopisała, a miałem już zamiar w sobotę malować :D

Tak przy okazji, chciałem poradę, jaki lakier najlepiej kupić ? Interesuje mnie coś z oferty leroymerlin, bo mogę sobie podjechać i pomarudzić i dodatki od razu kupić, a żonę wysłać do auchana na zakupy :D

XaRaDaS - 2013-10-06, 11:51

Wyszło inaczej, ale wg. mnie też jest super :D

Anonymous - 2013-10-06, 21:17

Jest bardzo dobrze :-D
Zapodaj kiedyś zdjęcia całego samochodu z tymi lampami

XaRaDaS - 2013-10-06, 22:08

Jeszcze mam w planach oklejenie tych chromów z atrapy, ale nie wiem jeszcze na jaki kolor, czy czarny czy pod kolor auta, a może mix :D mam jeszcze folię termo ala carbon i spróbuję z tym coś zrobić ;)
XaRaDaS - 2013-10-16, 09:01

Muszę znowu rozkleić i uszczelnić, coś źle poszło i po sobotnim myciu parują :evil: ale jeszcze jedna doszła mała zmiana z przodu, tą górną listwę okleiłem ala carbon, fotek jeszcze nie robiłem. Muszę kupić jakąś czarną folię i okleję pozostałe chromy :D
ryjek - 2013-10-16, 23:34

a ja się nie mogę zdecydować czy główny grill z znaczkiem cheviego okleić czy też nie,folię mam tylko jakoś boję się jak to wyjdzie,tylna listwa mi wyszła ładnie

Lampy masz spoko :mrgreen:

XaRaDaS - 2013-10-17, 09:16

Lampy mam do poprawki ;) muszę je rozebrać, bo są nieszczelne gdzieś więc rozklejenie, oczyszczenie i ponowne sklejenie :evil:

Jeszcze mnie naszło takie cudo Listwy progowe tylko nie wiem czy to się sprawdza.

Co do oklejania, to ja okleiłem tylko ten górny pasek, bo za grubą mam tą folię carbon i ciężko by było ułożyć na tym plastiku, ale nie wykluczam, że po dobrym podgrzaniu by się dało ;)

I jeszcze jedno ;) Nakładki na błotnik

czaki163 - 2013-10-23, 18:23

Lampy wyglądają zacnie. Może zamiast odklejać klosz po prostu zrób fugę z kleju w okół łączenia?
XaRaDaS - 2013-10-23, 20:10

czaki163 napisał/a:
Lampy wyglądają zacnie. Może zamiast odklejać klosz po prostu zrób fugę z kleju w okół łączenia?

I tak zrobiłem, ale w jednym musiałem zostawić jakąś dziurkę, bo znowu lekko zaparował. Jeszcze posprawdzam wyjmę i obejrzę cały "spaw" :D

Anonymous - 2013-11-09, 16:11

trochę zdjęć do przemyślenia przy następnych modach :mrgreen: :roll: :twisted:

czaki163 - 2013-11-10, 14:15

XaRaDaS napisał/a:
czaki163 napisał/a:

I tak zrobiłem, ale w jednym musiałem zostawić jakąś dziurkę, bo znowu lekko zaparował. Jeszcze posprawdzam wyjmę i obejrzę cały "spaw" :D

Wywierć dwa małe otwory w obudowie lampy. Jeden u góry drugi na dole. Parowanie lampy powinno zniknąć.

czaki163 - 2013-11-11, 00:14

W niektórych autach jest tak fabrycznie zrobione (od otworów czasem wychodzą krótkie wężyki).
XaRaDaS - 2013-11-11, 10:18

czaki163 napisał/a:
W niektórych autach jest tak fabrycznie zrobione (od otworów czasem wychodzą krótkie wężyki).

Nic to nie kosztuje, więc mogę sprawdzić sobie :)

C77 - 2013-11-11, 18:43

czaki163 napisał/a:

Trzeba o tym napisać do GM-a bo jeszcze na to nie wpadli :mrgreen:

czaki163 - 2013-11-12, 12:05

Patrząc na swojego Chevroleta miałbym wiele uwag do księgowych z GM.