To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Tuning - Malowanie lamp przednich

XaRaDaS - 2013-05-10, 09:09

C77 napisał/a:
Na mój gust te w kolorze wyglądają dość "plastikowo", czarne natomiast ładniej i agrrrrresywniej :twisted: :mrgreen:

Nie mogę znaleźć kolesia co miał ciekawie pomalowane pod kolor.

[ Dodano: 2013-05-13, 15:22 ]
Znalazłem wreszcie :mrgreen: :mrgreen:

Co sądzicie o takim malowaniu ?

Anonymous - 2013-08-22, 18:53

XaRaDaS, Pochwal się, jak tam postępy w malowaniu?
XaRaDaS - 2013-08-22, 21:07

esjot napisał/a:
XaRaDaS, Pochwal się, jak tam postępy w malowaniu?

Kompletny brak zmian :D jedynie co wcześniej zaprezentowałem chyba to zmiany żarówek w kierunkach, niestety uszkodzenie obojczyka sporo spraw mi skomplikowało :mrgreen: Ale projekt nie został zaniechany, może w domu to zrobię, bo na działce jak tylko zaparkuję auto to nic mi się nie chce :roll:

Anonymous - 2013-08-22, 21:29

XaRaDaS napisał/a:
Ale projekt nie został zaniechany, może w domu to zrobię, bo na działce jak tylko zaparkuję auto to nic mi się nie chce

Na szczęście lampy w lacetti demontuje się bardzo łatwo, więc jest to chyba dobry pomysł. W domu będziesz pewnie miał też więcej narzędzi...
A na działkę to chyba przyjeżdża się odpocząć :mrgreen:

XaRaDaS - 2013-08-22, 21:32

esjot napisał/a:
XaRaDaS napisał/a:
Ale projekt nie został zaniechany, może w domu to zrobię, bo na działce jak tylko zaparkuję auto to nic mi się nie chce

Na szczęście lampy w lacetti demontuje się bardzo łatwo, więc jest to chyba dobry pomysł. W domu będziesz pewnie miał też więcej narzędzi...
A na działkę to chyba przyjeżdża się odpocząć :mrgreen:

Jak pierwszy raz demontowałem w celu wymiany żarówki to myślałem, że mnie szlag trafi :D co do narzędzi to na działce niestety więcej mam, ale to nie jest przeszkoda, bo opalarka w domu jest ;)

Anonymous - 2013-08-22, 21:35

A wiesz już które malowanie wybierasz?
XaRaDaS - 2013-08-22, 21:38

raczej czarny mat i może tak jak dałem to zdjęcie od ruskich z takimi małymi wstawkami srebrnego. Zresztą jak będę już malował to się zobaczy czy całość czarne czy może częściowo zostawić srebrne ramówki.
Anonymous - 2013-08-22, 21:41

Moje zdanie (jeśli mogę) to zostawić srebrne ringi może tak, ale te srebrne paski to już nie :roll:
XaRaDaS - 2013-08-22, 21:59

Jeszcze zobaczę jak to będę już malował ;)
czaki163 - 2013-08-24, 00:44

Ja bym poszedł w tym kierunku....

XaRaDaS - 2013-08-24, 10:53

czaki163 napisał/a:
Ja bym poszedł w tym kierunku....

Ale ten ma chyba dymione szkła, więc to u nas odpada, BMW miała homologowane takie chyba.

C77 - 2013-08-26, 21:06

To by mogło wyglądać tak :mrgreen:

BTW. to auto ma chyba najmniejszą odległość między przednimi kierunkowskazami ze wszystkich osobówek :shock: :shock: :shock:

czaki163 - 2013-08-28, 00:25

Cytat:
Ale ten ma chyba dymione szkła, więc to u nas odpada, BMW miała homologowane takie chyba.

To jest prawdopodobnie folia. Nic mi nie wiadomo na temat bmw wychodzących z takimi lampami.

mrrocky - 2013-08-28, 01:48

XaRaDaS napisał/a:
BMW miała homologowane takie chyba.
Srodek lampy pomalowany na czarno (soczewka) plus krzyze w drogowe i dymione kierunki, to nie jest oryginal ;)
XaRaDaS - 2013-08-28, 10:19

Dla mnie w sumie nie ten kierunek, moim zamiarem jest zmniejszenie ilości srebra z przodu i pomniejszenie wizualne lamp, bo w laczku one tak mi się wydaje troszkę nie proporcjonalne są :D