To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Nasze Forum - Sylwetki forumowiczów

Roobertino - 2015-01-12, 15:59

Witam serdecznie,
Robert lat 44, Warszawa pracuje w samorządzie, znalazłem się na tym forum ponieważ przymierzam się do zakupu Captivy 2,0 i uważam ze nigdzie nie znajdę bardziej wiarygodnych informacji niż wśród użytkowników Chevich.
Pozdrawiam wszystkich
Robert. :-)

DisBart - 2015-01-13, 09:43

Witam!
Bartek - Olsztyn - rocznik 74.
Przez kilka lat bawiłem się w kierowcę 18kołowców w US, obecnie (od 5 lat) uprawiam "ukochaną przez kierowców" profesję - czyli pośrednictwo ubezpieczeniowe :wink:
Uwielbiam jeździć (kierować) mimo, iż spędziłem kilkanaście lat za kołkiem zawodowo to cały czas sprawia mi to wielką frajdę. Na mechanice i samochodach nie znam się zupełnie - więc zarejestrowałem się tutaj aby poczytać mądrzejszych od siebie. Zobaczyłem kiedyś na ulicy Cruza i zakochałem się... Cruze LT 2010, 2.0vdci 150km czarny

maru22 - 2015-02-11, 22:42

Witam wszystkich serdecznie. To mój pierwszy post na tym forum. Jako użytkownik auta ze stajni Chevroleta przeglądam to forum od ponad roku. Uznałem, iż pora się włączyć. Można tu uzyskać wiele wyczerpujących objaśnień odnośnie obsługi, usterek i ciekawostek. :roll:
mloda - 2015-03-18, 18:48

Witam serdecznie. ;-)
Ewelina - Łódź. Jedna z nieliczonych kobiet wypowiadających się? ;-)
Młode pokolenie ze mnie, więc nie będę się chwaliła.
Czym się zajmuję? Pracuję.
Jeżdżę sobie "spokojnie" czarną perełką - Daewoo Lacetii 1,8 2004 r. wersja CDX. Ale bardzo podobają mi się Chevrolety Cruze. ;-)

Dobrze jest się znaleźć na takim forum. Oby było przydatne.

Pozdrawiam.

pepin - 2015-03-24, 09:17
Temat postu: Witam
Witam wszystkich forumowiczów.
Jestem Marian i mam nadzieje że miło i aktywnie spędzę tutaj czas.
Pozdrawiam

Kraviec - 2015-07-04, 23:45
Temat postu: Re: Witam
Cześć Koleżanki i Koledzy,
Miło dołączyć do Waszego forum, korzystałem do tej pory z konkurencji, ale ciężko tam uzyskać jakieś informacje o Chevi Epica. Auto kupiłem pod koniec zeszłego roku, pozostałem wierny marce, ponieważ wcześniej jeździłem przez 10lat Daewoo Lanosem, którego świetnie wspominam. Dzięki temu miło jest popatrzeć pod maską na blaszkę znamionową umieszczoną na przednim pasie Epici z napisem Daewoo :mrgreen:
Mam nadzieję, że nie będę musiał często korzystać z pomocy forum z powodu awarii.
Wracając do mojego auta, jest to Epica 2.0 24V w manualu z fabrycznym pakietem sport (dokładki progów, zderzaków, spojler klapy bagażnika, wielka końcówka wydechu), więcej informacji pewnie wyjdzie w trakcie, jak ogarnę jakieś zdjęcia.
Pozdrawiam :piwo:
Kraviec

szczuplin - 2015-07-26, 22:26

Wałbrzych, l.29.

Samochód Chevrolet Cruze (wymarzony)

Hobby: wszelka aktywności sportowa (silownia, siatkówka, rower) akwarystyka

kajetan - 2015-07-27, 11:03

Witam wszystkich! Jestem Kajetan mam 43 lata i pochodzę z Nowogrodu.
Od jakiegoś czasu poważnie zastanawiam się nad kupnem Chevroleta

C77 - 2015-07-27, 13:13

kajetan napisał/a:
Witam wszystkich! Jestem Kajetan mam 43 lata i pochodzę z Nowogrodu. Od jakiegoś czasu poważnie zastanawiam się nad kupnem Chevroleta

Witaj, nie ma czego się bać, auto jak każde inne,
kupuj śmiało <ok> :-)

szczuplin - 2015-07-28, 10:22

kajetan napisał/a:

Witam wszystkich! Jestem Kajetan mam 43 lata i pochodzę z Nowogrodu. Od jakiegoś czasu poważnie zastanawiam się nad kupnem Chevroleta

chyba nie ma się nad czym zastanawiać - sam 3 tygodnie temu kupiłem i jest super!

Edi - 2015-08-18, 03:01

Witam, jestem Edi, mieszkam we Włocławku. Cały czas szukam autka idealnego dla mnie. Mam nadzieję, że pomożecie :)
CheviJane - 2015-08-25, 13:11

Hej, jestem Dawid, szczęśliwy posiadacz rodzinnego skarbu jakim jest chevrolet malibu z 1969, które było oczkiem w głowie mojego dziadka, potem ojca, a teraz i moim :) Pozdrawiam
Krzysiek_81 - 2015-08-25, 14:06

CheviJane, To jeszcze usuń z podpisu reklamę, chyba, że zarejestrowałeś się tylko po to, żeby się przywitać - bez czytania regulaminu.
Izumati - 2015-08-25, 23:27

jako, że jestem tutaj nowy chciałem się przywitać. Adam mam na imię. Planuje jak najszybciej zakupić Chevrolet, roku gdziesz 2008-2009. Być może ten forum pomoże mi w podjęciu właściwej decyzji.
Pozdrawiam ;-)

Sebolhb - 2015-08-31, 08:06

Witam witam i o zdrowie pytam :)

Sebastian, lat 27 :) wpadła mi w oko Evanda i dążę by zakupić taki pojazd :) Obecnie śmigam astra F z 92r. w moich rękach od 6 lat. W okresie zimy czas na zmiany więc jestem tutaj by zapoznać się z minusami i plusami auta i jakże ważną opinią Was Chevroletowcy o autach jakie będę podsyłał :)

Pozdrawiam.