To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Nasze Forum - NASZE FORUM, propozycje zmian, uwagi, refleksje, komentarze

jatzoo - 2013-02-25, 10:19

Również w ten sposób przeglądam Forum (wszystko podane na tacy, bez zbędnego kilkukrotnego klikania w poszczególne działy, a następnie w poddziały, itd.), i przyłączam się do prośby comtv.

Ewentualnie jeśli się nie da w w/w sposób, to czy jest szansa na opcję "Zobacz posty nie przeczytane" w dziale dla konkretnego modelu i z filtrowaniem tylko dla niego?

Anonymous - 2013-02-25, 10:52

comtv napisał/a:
Przeglądam najczęściej forum poprzez klknięcie na głównej stronie linku "zobacz nieprzeczytane posty". Po ostatnich zmianach w rubryce "Forum" pojawia się tylko nazwa podforum czyli np. Mechanika, Elektryka, Wnetrze itd. I nie wiadomo o jaki model samochodu chodzi. Trzeba kliknąć na każdy temat, wejść i wtedy okazuje się, że temat dotyczy np. Sparka lub Aveo co akurat mnie nie interesuje.

+1 - ja też tak przeglądam i mam z tym problem.

Kaczy.mk - 2013-02-25, 12:05

Me 2
XaRaDaS - 2013-02-25, 12:08

i ja też się podpisuję pod petycją obiema rączkami :-D
admin - 2013-02-25, 13:04

Nie będzie to łatwe ale popracuję nad tym.
user_02 - 2013-02-25, 15:22

Mi to osobiście nie przeszkadza bo i tak czytam posty z wszystkich działów, ale jeśli uda się tak zrobić to nie zaszkodzi :-)
huri_khan - 2013-03-19, 22:03

Jaka była przyczyna dzisiejszej awarii forum ?
admin - 2013-03-19, 22:29

huri_khan napisał/a:
Jaka była przyczyna dzisiejszej awarii forum ?

Awaria z przyczyn losowych niezależnej od nas.

Harakiri - 2013-05-08, 21:38

Dałoby rade może dodać nasze forum do aplikacji Tapatalk ?http://www.tapatalk.com/

Dla mniej mobilnych jest to aplikacja na smartfony która duuuużo ułatwia przeglądanie forum i wypowiadanie się na nim :)

C77 - 2013-09-11, 12:30

comtv napisał/a:
Ja mam taką małą propozycję. Przeglądam najczęściej forum poprzez klknięcie na głównej stronie linku "zobacz nieprzeczytane posty". Po ostatnich zmianach w rubryce "Forum" pojawia się tylko nazwa podforum czyli np. Mechanika, Elektryka, Wnetrze itd. I nie wiadomo o jaki model samochodu chodzi. Trzeba kliknąć na każdy temat, wejść i wtedy okazuje się, że temat dotyczy np. Sparka lub Aveo co akurat mnie nie interesuje.
Gdyby podforom nadać nazwy np. [Aveo] Mechanika, [Spark] Elektronika - wtedy łatwo byłoby to ogarnąć i wybrać do czytania temat interesujący konkretnego użytkownika.

Powyższy problem trudności w orientacji na liście nowych postów został rozwiązany :-)

Od dziś w "liście postów nieprzeczytanych" po najeździe kursorem na nazwę podforum (Mechanika Nadwozie, itd.)
pojawiać się będzie (w chmurce) nazwa modelu, którego ten post dotyczy np. Aveo, Cruze, Lacetti itd.

Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba już klikać i wchodzić w treści tematów aby przekonać się jakiego modelu Chevroleta nieprzeczytany temat z podforum dotyczy.

piciks - 2013-09-11, 14:56

nic się nie ma co wstydać :) i tak wszyscy gdybyśmy się spotkali na drodze nie znając się to będziemy dla siebie "chamy" i nie będziemy potrafić jeździć...

A tutaj jesteśmy dla siebie mili :p i mam takie wrażenie "wszyscy równi" :)

chevy_power - 2014-10-03, 23:34

Prośba do nowych użytkowników forum a także starych wyjadaczy :-)
Proszę, uzupełnijcie swoje dane profilowe o: Model Samochodu marka silnik, opcja wyposażania, ew rok modelowy (MY).

Pamiętajcie także, że zakładając nowy temat dobrze jest w jego tytule określić generację swojego auta dla lepszego wyszukiwania przez innych np. Aveo TXXX Spark MXXX etc. ;-)

C77 - 2015-03-12, 23:45

maro, o czym Ty piszesz? :-|