To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Nasze Forum - NASZE FORUM, propozycje zmian, uwagi, refleksje, komentarze

andmacand - 2009-10-21, 12:06
Temat postu: NASZE FORUM, propozycje zmian, uwagi, refleksje, komentarze
Myślę, że każdy powinien mieć możliwość powiedzieć swoje zdanie na temat działania forum.
Ale nie ma sensu (jak zauważył grzego112) pisać tego w różnych tematach, gdzie są konkretne pytania i odpowiedzi co do spraw technicznych czy innych konkretnych zagadnień.

Jeśli ktoś chce podać swoją opinię, uwagi, krytykę, pochwały, propozycje, pomysły, co do tego forum, to tu jest na to miejsce. Niech takie rzeczy będą w 1 miejscu, a nie porozrzucane po wszystkich tematach.

Teksty powinny być konstruktywne, czyli mające na celu dobro tego forum nie zaś personalne ataki a już tym bardziej obraźliwe wyrażenia, co jest niedopuszczalne.

Czekamy na wypowiedzi...

andmacand - 2009-10-21, 12:20

Wczoraj z grzego112 rozmawialiśmy w shoutBoxie.
Naszym zdaniem dobrze byłoby spróbować zwrócić się do Chevrolet Polska czy daliby link do naszego forum na swojej stronie www.
I to by musieli zrobić TAD i/lub Piechu.
Temat już był kiedyś podnoszony, ale został porzucony.
Myślę że naprawdę warto spróbować, bo jak się uda to byłby to przełomowy moment dla tego forum o dużym znaczeniu.
Argumenty jakie przemawiają "ZA" dla Chevrolet Polska to:
- forum dotyczy JEDYNIE Chevroleta, nie tak jak inne fora są od wszystkiego
- możliwość wypowiadania się szefostwa/pracownika warsztatu/salonu Chevroleta i/lub samej firmy Chevrolet Polska (jak będą chcieli)
- brak kosztów z prowadzeniem forum, Chevrolet Polska nie musi go utrzymywać bo się sam utrzymuje :)
- na forum są fani/właściciele Chevroleta, czyli są to sympatycy a nie przeciwnicy tej marki, co powinno zniwelować ewentualne obawy Chevrolet Polska że to np. ryzykowne dla ich wizerunku, ale z drugiej strony można znaleźć tu też rzeczywiste problemy które dotykają użytkowników Chevroletów, co każdy zainteresowany uzna za OGROMNY plus.

I takie argumenty (lub jeszcze jakieś inne) trzeba by podać przy rozmowach z Chevrolet Polska.

shadock1975 - 2009-10-21, 12:22

No dobra to bierzemy się do roboty:
Po pierwsze primo: Załatwić wszystkie niepotrzebne kłótnie i żale (nie chce mi się już czytać w każdym poście kto, co i gdzie zaśmieca, ani kto jest mądrzejszy od kogo). Pozwólcie czytelnikowi forum ocenić, która rada jest dla niego przydatniejsza.
Po drugie primo: Dokładna kontrola moderatora forum nad postami. Jeśli topic nie pasuje w tym wątku powinno się go przenieść w inne miejsce, a nie usuwać. Wiem, trochę czasu i roboty może to zająć, ale zawsze można zwiększyć liczbę moderatorów.
Po trzecie primo: Jasna segregacja na działy: np mechanika, wygląd, manuale i co tam jeszcze ktoś wymyśli.
I wreszcie po trzecie primo: dbałość o język ojczysty nasz. czasem czytać się nie chce postów gdzie błąd na błędzie i błędem pogania (bez obrazy Grzego ;-) )
To na razie tyle

andmacand - 2009-10-21, 12:26

Zgadzam się ze wszystkimi punktami shadock1975, warto je dobrze przemyśleć i zrealizować.
admin - 2009-10-21, 13:00
Temat postu: chevrolet
Ja chętnie się zwróce do Chevrolet Polska
Mam tylko do Was prośbę - napiszcie propozycję listu do Chevrolet Polska.
Jestem ścisłowcem i słabością moją jest konstruowanie takich listów.
Czekam na propozycje :)

grzego112 - 2009-10-21, 15:46

Ja ze swej strony popieram wszystko co napisaliście , i obiecuje ze poprawie pisownie , to znaczy bd pisał powoli i dokładnie .
Piechu ze wzorem powinieneś zwrócić się do TAD-a on na pewno ci pomoże .

simon - 2009-10-21, 18:15

ja mam propozycję żeby Żelazny List do Chevrolet Polska napisał grzego112 :mrgreen: :-P
andmacand - 2009-10-21, 18:47

I dołączył do listu Słownik Języka Wyrazów Nieznanych :-)

A tak na serio, to nie czepiaj się :-) bo grzego112 mówi trochę niewyraźnie ale sensownie. Widać że jest prawdziwym fanem Chevroleta. W końcu tu gdzie jesteśmy to jest Fanklub.
A i zobowiązał się wyraźniej mówić (tzn. pisać).

grzego112 - 2009-10-21, 19:36

Bardzo śmieszne odezwali się doktorzy i magistrzy . Simon możne ty napiszesz skoro taki do przodu jesteś co ??
A przepraszam przy ostatnim poście był choćby jeden błąd , albo teraz ?? .Ja jak nie mam czasu to pisze szybko i prawie zawsze zdarza mi się ze nie patrze na monitor co za tym idzie pisze niezrozumiale , ale przynajmniej staram się co chwile coś napisać , nie to co niektórzy !

andmacand - 2009-10-21, 19:43

Jak simon by napisał, to fiasko pewne! na pewno odpowiedź byłaby odmowna :-)
Jak on sam do tego pomysłu nie jest przekonany, to jak mógłby przekonać do tego Chevrolet Polska :-)

grzego112 - 2009-10-21, 19:56

Poza tym jak pisał by ten list tak jak często pisze posty na forum , to możemy doczekać się go na święta .Jak dobrze pójdzie :mrgreen:
andmacand - 2009-10-21, 20:05
Temat postu: list do Chevrolet Polska
Piechu, TAD,
Przesłałem Wam propozycję listu do Chevrolet Polska.
Zapoznajcie się proszę, omówcie, zedytujcie jeśli uważacie że trzeba, i prześlijcie do firmy.

My użytkownicy forum, zobowiązujemy Was do skutecznego działania w tej sprawie i do przedstawienia nam bieżącej relacji z tego co się dzieje w tej sprawie.

Aha, no i trzeba by pamiętać aby wykonać wcześniej to o czym napisał shadock1975:
Cytat:
... Załatwić wszystkie niepotrzebne kłótnie i żale (nie chce mi się już czytać w każdym poście kto, co i gdzie zaśmieca, ani kto jest mądrzejszy od kogo). Pozwólcie czytelnikowi forum ocenić, która rada jest dla niego przydatniejsza.
... Dokładna kontrola moderatora forum nad postami. Jeśli topic nie pasuje w tym wątku powinno się go przenieść w inne miejsce, a nie usuwać. Wiem, trochę czasu i roboty może to zająć, ale zawsze można zwiększyć liczbę moderatorów.

grzego112 - 2009-10-21, 20:07

Ja powiem jeszcze tyle ze to powinno być przesłanie w formie listu , a nie meila .

Pozdro

andmacand - 2009-10-21, 20:09

jar76,
myślę że mogę to powiedzieć również w imieniu innych, że liczymy na twoje posty jeśli coś będziesz miał do powiedzenia.

A różnica opinii może zawsze wystąpić, to się zdarza. Każdy może wyrazić swoją.

andmacand - 2009-10-21, 20:11

grzego112 napisał/a:
Ja powiem jeszcze tyle ze to powinno być przesłanie w formie listu a nie meila

Masz rację grzego112, to samo zasugerowałem Piechowi w mailu do niego :-)