To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Chevrolet'y forumowiczów - [Lacetti] Mój Lacetti (XaRaDaS)

XaRaDaS - 2013-02-05, 14:24
Temat postu: [Lacetti] Mój Lacetti (XaRaDaS)
Witam serdecznie

MODEL: Lacetti
SILNIK: 1,6
MOC SILNIKA: 80 kW/109 KM
WERSJA WYPOSAŻENIA: w sumie nie wiem ;)
WYPOSAŻENIE DODATKOWE: czujniki cofania, CB, DVD.
TUNING MECHANICZNY: brak
TUNING OPTYCZNY: w niedalekiej przyszłości
PLANOWANE ZMIANY, MODYFIKACJE: przyciemnianie szyb, malowanie lamp przednich, wymiana lusterek na jakieś z kierunkami ;) wymiana seryjnych głośników.
ZDJĘCIA: niedługo porobię ;)

Dot - 2013-02-06, 19:50

Z opisu wygląda to ładnie :) czekamy na focisze i realizacje planów ;)
XaRaDaS - 2013-02-06, 21:43

Dot napisał/a:
Z opisu wygląda to ładnie :) czekamy na focisze i realizacje planów ;)

Fotki w weekend, ale przez ułamaną listwę boczną będzie paskudnie. Przeróbki w tym lampy i zaciemnienie szyb to pewnie jakoś już dopiero na wiosnę będę robił, na razie powoli się za zakupy wezmę, żeby potem nie wydawać za dużo na raz ;)

Tylko z tym malowaniem lamp, cały czas mi chodzą po głowie dwie opcje, albo czarny, albo pod kolor i nie wiem co wybrać.

A tak na szybko, może ktoś wie oprócz ASO gdzie mogę dostać listwę boczną w kolorze najlepiej. Kleić tej co się złamała to raczej nie będę.

Jeszcze jeden mi pomysł przyszedł do głowy, ale to jak może jakieś nadwyżkowe pieniądze wpadną. Oflokować całą deskę :D

[ Dodano: 2013-02-07, 18:41 ]
I chyba lipa z sesji będzie, bo jak tutaj robić zdjęcia jak auto zasypane śniegiem :evil:

user_02 - 2013-03-02, 22:26

Fajny - bo czysty :mrgreen:

Gdzie tyle śniegu jest ? Nawet w dolnych partiach gór tyle nie ma :-)

Dot - 2013-03-02, 22:33

No i proszę ;) jaki śliczny kolorek ;)
XaRaDaS - 2013-03-03, 10:54

SebaSRS napisał/a:
Fajny - bo czysty

Już nie jest tak czysty, niestety droga na działkę jest straszna, samo błoto :mrgreen:

SebaSRS napisał/a:
Gdzie tyle śniegu jest ? Nawet w dolnych partiach gór tyle nie ma

:mrgreen: Niedaleko Łochowa, a dokładniej Staro wola, sam się zdziwiłem i to w sumie tylko w miejscu gdzie jest trawnik, w lesie już śniegu nie ma.

Dot napisał/a:
No i proszę jaki śliczny kolorek

Kolor i mnie się podoba, ale strasznie brudzący się jest. Ledwo umyłem i już po powrocie do domu są ślady, muszę jednak poczekać na lepszą pogodę i większe ocieplenie :mrgreen:

Anonymous - 2013-03-03, 11:06

Kołpaki na zdjęciach zdążyły się ubrudzić, czy są takie zrysowane?
XaRaDaS - 2013-03-03, 11:09

esjot napisał/a:
Kołpaki na zdjęciach zdążyły się ubrudzić, czy są takie zrysowane?

Ubrudziły się, a starałem się ostrożnie i wolno jechać, a nawet lusterka miałem ubłocone. Woda na działce jeszcze zakręcona, a zawór główny pod śniegiem i nie wiem w którym miejscu, bo to ledwo co pociągnęli wodę do nas. I szybko przeleciałem tylko karoserię, bo wody miałem z 5l :mrgreen:

XaRaDaS - 2013-04-14, 19:14

No dobra, autko od wczoraj na aluśkach, trzeba będzie cyknąć jakieś fotki, teraz jak patrzę to 15" za małe są, przydałby się jakieś 17" ładniej by wyglądało.

Dodatkowo dzisiaj na porządnym kacu :lol: wyciągnąłem panel sterowania nawiewem i klimatyzacji i go polutowałem, wszem wszelkim opiniom nie jest aż tak ciężko wyjąć i zmontować, trzeba tylko nabrać wprawy, najgorzej jest z lewą linką od regulacji kierunku, linka idzie przy pedałach i jest gimnastyka :mrgreen:

Jeszcze muszę zakupić uchwyt na tablet 7" tylko nie chcę na szybę, wolę umiejscowić gdzieś na środku panela gdzieś w pobliżu radia, ale nie widziałem na allegro takiego. Może da się przerobić takie co są do montażu na zagłówki.

Jak myślicie zamontować jakoś dwa pręty po bokach od awaryjnych i do tego zamontować uchwyt mocowany ala zagłówek ?

[ Dodano: 2013-05-07, 11:00 ]
Jeszcze pytanie, jaką folię kupić ;) ale już taką lepszą i koniecznie termokurczliwą, proszę o linki od razu ;)

Anonymous - 2013-10-17, 10:26

XaRaDaS napisał/a:
I jeszcze jedno Nakładki na błotnik

Te nakładki przynajmniej według mnie nie będą pasowały do Lacetti

XaRaDaS - 2013-10-17, 10:37

esjot napisał/a:
XaRaDaS napisał/a:
I jeszcze jedno Nakładki na błotnik

Te nakładki przynajmniej według mnie nie będą pasowały do Lacetti

Właśnie się zastanawiałem, gdyby była możliwość zobaczyć jak to wygląda na aucie, poszukam u ruskich, może ktoś ma takie założone.

C77 - 2014-02-24, 14:03

Temat zgłoszony do usunięcia na osobiste życzenie autora
24.02.13