To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Wnętrze - Roleta baga?nika Orlando

Janusz Łapiński - 2013-02-01, 13:51
Temat postu: Roleta bagażnika Orlando
Witam!
Jestem świeżym użytkownikiem Orlando i początkującym "forumowiczem".Egzemplarz pojazdu ,który udało mi się kupić z bardzo niewielkim przebiegiem pozbawiony jest niestety rolety bagażnika.Nowa roleta w ASO jest nieprzyzwoicie droga(około 1200zł) i trzeba na nią długo czekać .Na Allegro dostępnych jest sporo uźywanych rolet od innych modeli GM.Czy ktoś z Państwa przypadkiem wie czy do Orlando pasowała by roleta z któregoś z nich np.Astry,Captivy,Zafiry czy Insigni.,chodzi o szerokość i sposób mocowania.Dziekuję za ewentualną podpowiedż.

Jagna - 2013-12-29, 07:34

Wydaje mi sie ze jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest przymiarka takiej rolety z innego auta co nie jest prosta sprawa( moze wsród znajomych ktoś ma auto z wymienionych przez Ciebie ja taki podobny manewr wykonałem przy pomocy swojego mechanika dał mi znać ze na warsztacie jest auto w którym chciałem porównać pewna cześć i jak chce to mam przyjść i zobaczyć ) lub dokonanie pomiarów takiej rolety samemu z wymienionych modeli choćby u dilera ,albo poprostu zapytać ich czy roleta z innego auta będzie Ci pasować nic nie tracisz.A przy okazji mam pytanie czy taka rolety z Orlando po rozłożeniu foteli trzeciego rzędu mozna zamontować np.za fotelami ( tak jak np.w zafire)czy trzeba ja wyciągnąć żeby nie latała po aucie.
mario - 2013-12-29, 12:00

Jagna napisał/a:
A przy okazji mam pytanie czy taka rolety z Orlando po rozłożeniu foteli trzeciego rzędu mozna zamontować np.za fotelami

Temat był już wałkowany na tym forum. Użytkownik paulr znalazł najlepsze rozwiązanie.. Tu masz nawet ze zdjęciem:
http://forum.chevrolet.or...er=asc&start=15



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group