To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Nadwozie - Kto ma ju? CRUZE Kombi ??

Dot - 2013-02-16, 00:04

A w palecie Sparka np nie ma Coconut Champagne -> Klik a prosze... da się? :) i nawet całkiem ładnie się prezentuję :P
Pug - 2013-02-16, 00:09

vqsoft napisał/a:
Panowie przymierzam sie do cruza kombi z silnikiem 1.4 T. Ma ktoś taki motor w tej budzie ? jak on sobie z tą masą radzi.
Jakie ma obroty na 5tce przy 100 120 140 i 6tce 100 120 140 ?
na jakie spalanie mogę liczyć w trasie utrzymując licznikowe 140 ?

[ Dodano: 2013-02-05, 20:03 ]
Panowie Kombiacy - nie macie z cruzami problemów że gdzieś przyhaczacie podłogą ?
MAm taki u siebie w wawie przejazd kolejowy który pięknie zrujnował progi w mojej trójce
patrząc na prześwit to m3 ma 160mm a cruze 145mm
boje się że będzie tu gorzej. Do tego długość cruze jest znacznie większa niż m3.. co może spotęgować destrukcje podłogi...

Kupiłem w grudniu zeszłego roku Cruza Kombi w wersji LT z silnikiem 1.4T. Był na miejscu więc odebrałem go prawie od razu. Zbiera się bardzo przyjemnie i bez problemu radzi sobie przy czterech osobach na pokładzie. Na szóstce można spokojnie utrzymać 130 przy 2000 z kawałkiem. W trasie miałem okazję prowadzić go na razie dwa razy, palił średnio około 8 l. W mieście 9.5 l. Daje mi sporą przyjemność z jazdy szczególnie na dobrej nawierzchni. Na dziurach i wertepach czuć twarde zawieszenie, ale z progami czy torami radzi sobie zdecydowanie lepiej niż mój poprzedni samochód.

Kaczy.mk - 2013-02-16, 00:40

Dot napisał/a:
A w palecie Sparka np nie ma Coconut Champagne -> Klik a prosze... da się? :) i nawet całkiem ładnie się prezentuję :P

Auto było zamawiane w polskim salonie? A może to już była sztuka stojąca gdzieś 'w UE' i salon ją po prostu ściągnął? Być może, poza Polską, są dostępne inne kolory.

C77 - 2013-02-16, 00:43

Kaczy.mk napisał/a:

Biały Summit (bazowy) --> Lubię ale niestety jest bardzo mięki. Gdyby to była perła...
Srebrny Ice +1 900 zł --> Chromowane dodatki 'zginą' na tle tego koloru
Czarny Carbon Flash +1 900 zł --> ... wiadomo
Bordowy Velvet +1 900 zł --> Widziałem. Z Bordowym to ma niewiele wspólnego. Taka czerwień pasująca raczej do Aveo.
Szary Smokey +1 900 zł --> Szary? Blee
Szary Satin Steel +1 900 zł --> Ewentualnie, ale wygląda ładnie tylko w słońcu (niebieskawy, stalowy połysk)
Niebieski Mystic Moonlight +1 900 zł --> wygląda jak kolor majtek :)
Brązowy Deep Espresso +1 900 zł --> Na żywko wygląda naprawdę kiepsko. Jak porządna kac-kupa :)
[/list]

No fakt, przy takiej palecie barw to nie ma w czym wybierać, więc pewnie tez bym brał czarnego,
a ten Red Velvet to w swoim czasie zbyt bordowy a nie czerwony dla mnie był :twisted:

Anonymous - 2013-02-16, 06:25

Coconut Champagne był dostępny w tamtym roku, bo ja też mam Sparka w tym kolorze.
Z tego co zauważyłem, to wycofali ten kolor wraz z modelem MY2013

Dot - 2013-02-16, 09:02

Kaczy.mk napisał/a:
Auto było zamawiane w polskim salonie? A może to już była sztuka stojąca gdzieś 'w UE' i salon ją po prostu ściągnął? Być może, poza Polską, są dostępne inne kolory.

pwalczak napisał/a:
Coconut Champagne był dostępny w tamtym roku, bo ja też mam Sparka w tym kolorze.
Z tego co zauważyłem, to wycofali ten kolor wraz z modelem MY2013

Kupiony w polski salonie w tamtym roku, ale rocznik 2011, więc może faktycznie wycofali już ten kolor.
A w sumie szkoda.

facet - 2013-03-10, 22:41

ja tydzien temu zamówilem Cruza SW 1.4T LTZ kolor Szary Satin Stee . Mysle ze swietnie będzie sie nadawał do LPG . Szkoda ze nie mozna zagazowac u dilera , ale moze to i lepiej bo na miescie jest taniej.Mam nadzieje ze już rocznik2013 pozbawony bedzie wad stukajacego zawieszenia.
janiu85 - 2013-03-11, 04:50

facet napisał/a:
ja tydzien temu zamówilem Cruza SW 1.4T LTZ kolor Szary Satin Stee . Mysle ze swietnie będzie sie nadawał do LPG . Szkoda ze nie mozna zagazowac u dilera , ale moze to i lepiej bo na miescie jest taniej.Mam nadzieje ze już rocznik2013 pozbawony bedzie wad stukajacego zawieszenia.

Witam. Kolor fajny bo sam taki mam :) LTZ bedziesz zadowolony :) Co do zawieszenia to raczej w kombi już stuków nie ma. Ja ma sedana rok modelowy 2013 i stuki są, ale w piśmie do GM napisałem, że żądam wymiany na amori z kombi bo ktoś na forum pisał, że to całkiem inna jazda. Więc raczej CIebie ten problem nie będzie dotyczyć.

ŁukaszP - 2013-03-14, 19:56

Witam
W zeszlym tygodniu zamowilem kombi 1.8 LT. Auto powinno byc do odbioru w przyszlym tygodniu :-)

Kaczy.mk - 2013-03-14, 20:06

Ja zamówiłem miesiąc temu ... odbiór w czerwcu :mrgreen:
Daffy82 - 2013-03-14, 21:49

Witam. Moj pierwszy post
Posiadam od 3 tyg 1.8 LT i jestem mega zadowolony...zapach nowego auta całkiem przyjemny :)

golebiow - 2013-03-15, 07:13

To tylko pozazdroscic bo zapach mojego nowiutkiego 1.8 LT kojarzy mi sie tylko z gumowymi chinskimi dywanikami ktory nie byl zbyt zachecajacy :)
badziu - 2013-03-22, 08:21

Jakby ktoś miał jakieś pytania do kombi lub MyLink... Wczoraj odebrałem Cruze Kombi 2.0D LT+ , model z MyLink. Mogę odpowiedzieć na ewentualne pytania.
darthmojo - 2013-03-22, 11:08

Ja mam pytanie. Właściwie to kilka :)
Jutro jadę oglądać właśnie 1.6 LT+ do odbioru. Na co powinienem zwrócić uwagę? Jakie są akcesoria w standardzie? I jak to jest z tą osłoną akumulatora? I ost. Jaki kolor masz? :)

C77 - 2013-03-22, 11:42

darthmojo napisał/a:
Jutro jadę oglądać właśnie 1.6 LT+ do odbioru. :)

STOP! Nie bierz kombi z tym silnikiem :twisted:
Weź jakikolwiek inny, ale nie ten.
To dobra rada :roll: