To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Tuning - Przyciemnianie szyb

etac - 2013-07-17, 10:32

jfx napisał/a:
user_01 napisał/a:
mati_rz napisał/a:
No to mam takie pytanie, czy przyciemnienie szyb poza ASO nie wpłynie jakoś na gwarancję ?
Nie wiem, np. system elektryczny tylich drzwi itd ? Tylko o to mi się rozchodzi.

A w jaki sposob oklejenie szyb ma zepsuc silnik podnoszenia szyb?

Ja robie trzecie auto u nich i wszystkie sa na gwarancji.

Podjedz to pogadamy na miejscu

mogę tez podjechać? :)

Spoko, bede tam na pewno dlugo. Mam do oklejenia dach i szyby. Bede od 9.00.

Adres:

ul. Kłodnicka 44, 40-702 Katowice Tel: 514 430 490

Jak się jedzie od pętli Brynowskiej to po prawej stronie na prywatnej posesji jest kilka warsztatow

jfx - 2013-07-17, 10:40

na street view wszystko już wybadałem :)
etac - 2013-07-17, 11:08

jfx napisał/a:
na street view wszystko już wybadałem :)

No to bedzie maly spocik :)

XaRaDaS - 2013-07-17, 15:26

Nie lepiej samemu okleić szyby ? :mrgreen:
etac - 2013-07-17, 16:17

XaRaDaS napisał/a:

Jak masz nerwy, czas i miejsce pewnie tak. Do tego jeszcze gdzieś trzeba kupic folie. Moja ostatnia próba skończyła się na porysowanej szybie i połamanym wyłączniku opuszczania szyby.

Dlatego uważam ze jak nie umiem, nie mam narzędzi to się nie biorę za pewne prace. A patrząc na ceny konkurencji i rynku firma ma ta ma akceptowalny poziom.

silvan85 - 2013-07-17, 16:41

Ja oklejałem w salonie. 300zł
jfx - 2013-07-17, 16:50

user_01 napisał/a:
XaRaDaS napisał/a:

Jak masz nerwy, czas i miejsce pewnie tak. Do tego jeszcze gdzieś trzeba kupic folie. Moja ostatnia próba skończyła się na porysowanej szybie i połamanym wyłączniku opuszczania szyby.

Dlatego uważam ze jak nie umiem, nie mam narzędzi to się nie biorę za pewne prace. A patrząc na ceny konkurencji i rynku firma ma ta ma akceptowalny poziom.

Zdecydowanie popieram....

XaRaDaS - 2013-07-17, 17:47
Temat postu: Przyciemnienie szyb w Cruze
user_01 napisał/a:
XaRaDaS napisał/a:

Co do nerwów, to trzeba w trakcie pracy zapijać szlachetny trunek :mrgreen: A tak to, raz kupiłem folię za 30 zł. i boczne są oklejone, tylna nie wyszła bo nie chciała się folia dopasować, więc kupiłem teraz termokurczliwą za około 100 zł. ale niestety teraz jestem nie sprawny w pełni ruchowo więc nie kleiłem, ale w sierpniu jak wrócę z urlopu to na bank okleję sam i tak na koniec to powiem, że te boczne całkiem dobrze mi wyszły, bez pęcherzyków powietrza, tylko źle zmierzone były i są niedoróbki w górnej partii szyby, widać odcięcie. Teraz jestem bardziej "doświadczony" i nie popełnię błędów poprzednich.
Więc koszt przyciemniania całego tyłu wyjdzie mnie około 130 zł. :mrgreen: , ale jeżeli ktoś nie ma wytrwałości, a w szczególności zdolności i chęci to fakt zostaje zlecić to jakiejś firmie.

mati_rz - 2013-07-17, 18:56
Temat postu: Ciemne szyby Cruze
user_01 pochwal się efektem, interesuje mnie ten dach bardzo.
etac - 2013-07-17, 19:28

mati_rz napisał/a:
user_01 pochwal się efektem, interesuje mnie ten dach bardzo.

jak wroce w sobote na pewno bedzie sesyjka

Sobol - 2013-09-21, 10:19

U mnie efekt wygląda tak. Auto miało przejechane 400 km gdy przeszło tą operacje :D

etac - 2013-09-21, 13:00

Dach i okna na czarno

viperszn - 2013-10-09, 20:31

@silvan85 w którym salonie oklejałeś, u Kozłowskiego czy może Bogackiego? zastanawiam się nad oklejeniem i nie wiem gdzie w Szczecinie można okleić.
silvan85 - 2013-10-09, 20:35

U Bogackiego ale to nie było "oficjalne". Wykonała to zewnętrzna firma. Z efektów jestem bardzo zadowolony.
Arek21 - 2013-10-09, 23:10

Też tam robiłem w listopadzie '12 i mucha nie siada