To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

CarAudio - Nawigacja w Captivie

Grucha - 2012-05-05, 14:29
Temat postu: Nawigacja w Captivie
Witam

Zakupiłem nową Captivę z fabrycznie montowaną nawigacją.
Działanie navi jest koszmarne...
Czy znacie jakiś sposób aby bez zmiany sprzętu wymienić oprogramowanie na np. Automapę?

pozdrawiam

ŁukaszK - 2012-06-07, 21:34

Na dniach każde ASO powinno dostać kartę z uaktualnioną nawigacją do Captivy, za której pomocą serwis będzie bezpłatnie wgrywał najnowszą wersję nawi w razie zażalenia klienta na nieprawidłową pracę.
Mad - 2012-06-28, 11:49

zgadza się właśnie do mnie zadzwonili z ASO i poinformowali że mogę udać się do nich na darmową aktualizację . zobaczymy czy będzie lepsza niż poprzednia
ŁukaszK - 2012-06-28, 18:57

Powinno być lepiej. Nowy soft zawiera mapę od nowego dostawcy. Od teraz mapy będą produkcji Navtech-a.
meowth - 2012-06-29, 11:21

Navtech czy Navteq a może to to samo?
Ja w moim O mam Navteq i pare razy wysterowała mnie w drogi leśne, bez względu na typ trasy. Dodatkowo pierwsza karta SD, którą miałem wieszała system na pewnym adresie. Dostałem drugą kartę z mniej aktualną mapą ale za to nie zawiesiła się na wybieraniu celu - nie wiem co lepsze...
ŁukaszK, nie wiesz czy jakies upgrady tych map będą wspierane z ASO? (chodzi o Navi 600)

ŁukaszK - 2012-06-29, 21:40

Navteq oczywiście. Co do innych systemów nawigacji póki co nic nie wiadomo, ale zobaczymy. Na nawi w Captivie skarżyło się wielu klientów, więc pewnie stąd ta kampania.
kadafi123 - 2013-01-02, 19:59

Innymi słowy nowszej jak ta z końca roku nie ma? Ta aktualizacja to pożal się Boże, szukam w sieci, może ktoś wrzuca Automapę albo chociaż mapy nowsze, bo te z tego roku nie obejmują nawet A2 do warszawy...
Slawek - 2013-02-12, 08:05

Witam
Marzy Ci sie do Warszawy jak ciagle nie ma odcinka Poznan-granica z Niemcami a to juz pare lat od oddania. Szukalem troche na temat i do systemu mozna sie dostac w ten sposob
http://www.youtube.com/watch?v=iz-ymeyFAfE

Automape mozna zainstalowac na karcie SD. Mozna odpalic panel sterowania i menadzerze urzadzen widac karte i inne dyski ale nie wiem jak dostac sie do ich zawartosci

XaRaDaS - 2013-02-12, 09:06

Slawek napisał/a:
Witam
Marzy Ci sie do Warszawy jak ciagle nie ma odcinka Poznan-granica z Niemcami a to juz pare lat od oddania. Szukalem troche na temat i do systemu mozna sie dostac w ten sposob
http://www.youtube.com/watch?v=iz-ymeyFAfE

Automape mozna zainstalowac na karcie SD. Mozna odpalic panel sterowania i menadzerze urzadzen widac karte i inne dyski ale nie wiem jak dostac sie do ich zawartosci

Czy w Orlando jest podobnie, bo szukam właśnie jak się dostać do systemu. Znajomy ma Orlando, ale navi ma jeszcze na pokrętła nie dotyk. W ASO nie chcieli powiedzieć czy można, ale jeden sprzedawca w porozumieniu z serwisantem napomknął, że da się, tylko jak ??

Slawek - 2013-02-12, 14:31

Niestety nie wiem, ale generalnie wszystkie te systemy opieraja sie na windows ce. Poprobuj roznych kombinacji klawiszy.
w Captivie dosc czesto zdarza mi sie ze po uruchomieniu mam caly bialy ekran, pomaga tylko restart - przytrzymanie klawiszy menu i trip

XaRaDaS - 2013-02-12, 14:35

Slawek napisał/a:
Niestety nie wiem, ale generalnie wszystkie te systemy opieraja sie na windows ce. Poprobuj roznych kombinacji klawiszy.
w Captivie dosc czesto zdarza mi sie ze po uruchomieniu mam caly bialy ekran, pomaga tylko restart - przytrzymanie klawiszy menu i trip

Tak też mi się zdawało, że muszą być na windowsie CE i musi się udać odblokować, tylko pozostaje pytanie jak :D nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym, ale tak jak piszesz, trzeba będzie kombinować z przyciskami, albo z kartą pamięci, bo niby na niej są jakieś pliki wymagane. Jak będę u znajomego to zobaczymy czy się uda odpalić czystego windowsa i czy pójdzie np. automapa :D

pesiu89 - 2014-07-23, 22:16

Witam.Mam captive prosze mi powiedzieć jak moge zaktualizowac nawigacje w samochodzie? Czy jest mozliwośc na karte microSD wrzucic automape i uruchomic ja?
lamer - 2014-08-25, 19:08

Czy od 2013 roku pojawiła się jakaś nowa mapa do fabrycznej navi?
wowkagps - 2015-10-27, 19:16

https://www.youtube.com/watch?v=f7IYRTAo4is
bubek4070 - 2015-10-28, 15:50

Dzwoniłem dzisiaj do serwisu w sprawie aktualizacji mapy powiedziano mi 600 zł,a czy ktoś z kolegów wie jak wgrać mape IGO dzieki za odpowiedz