To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Koła i Felgi - Koło dojazdowe do Cruze

adaśko - 2014-09-05, 09:02

dojazdówka zakupiona za 380 zł numer telefonu dla potomnych 663060088.zadzwoniłem pod ten numer z allegro i dogadałem się odnośnie średnicy dojazdówki,podajesz średnicę koła a Pan dobrał mi odpoiwednią oponę do felgi i po problemie.chyba sporo ma tych dojazdówek skoro takie myki robi dla klijentów.wczoraj zamówiłem koło a dzisiaj z rana już leży w bagażniku,naprawdę polecam.
nemofurio - 2014-10-28, 11:57

Super poradnik mgcode!!! :mrgreen: Na pewno skorzystam, bo też nie chcę ryzykować podróży tylko z zestawem naprawczym.
Ale mam pytanie. Czy po wycięciu plastików (w miejscu na zestaw naprawczy) jest tyle miejsca, żeby zamiast dojazdówki schować tam pełne koło zapasowe?

ŁukaszP - 2014-11-25, 22:22

nemofurio napisał/a:
. Czy po wycięciu plastików (w miejscu na zestaw naprawczy) jest tyle miejsca, żeby zamiast dojazdówki schować tam pełne koło zapasowe?

wg tego tematu nie powinno byc problemu. potwierdze w niedlugim czasie, dzisiaj zlapalem gume. szczesliwie udalo sie dotrzec z powrotem do domu, niemniej jednak motywacja wystarczajaca do znalezienia w bagazniku miejsca na zapas :)

nucha2 - 2014-12-10, 08:24

słyszałem również że jak się zaaplikuje ten szajs do koła to opona będzie do wywalenia bo nie można jej doczyścić a to będzie się wiązało z brakiem możliwości dobrego wyważenia koła. Tak mi powiedział wulkanizator. No i trzeba będzie kupić nowy komplet opon
berpa - 2014-12-10, 08:39

nucha2 napisał/a:
opona będzie do wywalenia bo nie można jej doczyścić
Wszystko można wyczyścić, ale pewnie zabawa jest średnia i musiałbyś to robić sam.
C77 - 2015-09-28, 11:44
Temat postu: Cruze sedan koło zapasowe
C77 napisał/a:
Spokojnie, do sedana nie trzeba żadnych wydmuszek, bo podłoga nie blokuje się tam na siedzeniach,
fabrycznie jest to zrobione na kostkach z pianki i wtedy pełny zapas wchodzi bez problemu.
Przy okazji zrobię dla ciebie zdjęcie tego układu, sobie go skopujesz i git

Obiecana fotka:

rwicik - 2015-09-28, 13:54

W hatchbacku po podniesieniu podłogi na koło pełnowymiarowe ta wykładzina podłogi nie mieści się za fotelem - należałoby ją przyciąć.