To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Nadwozie - CHLAPACZE w Cruze

dawid84 - 2013-06-24, 20:48

backlit napisał/a:
Nie ma co odpuszczać im tematu bo pomyślą sobie jeszcze jak to profesjonalnie działają. Zastanawia mnie tylko jak można to spartolić (są otwory montażowe).... Cóż ASO.


user_01 napisał/a:
Pojedz do tych paprokow i ich wyprostuj, a najpierw tego kierownika co sie wlasnego cienia boi.

Jak skasowali za montaz to niech poprawia.


Zrobili te chlapacze! :-> 1h 15m to trwało ale ostatecznie wygląda dobrze. Jeszcze mnie na warsztat zaprosili czy na pewno tak może być ;-)

Może w wolnej chwili czytają forum? :mrgreen:

I nawet 'przepraszamy, że się Pan musiał fatygować, faktycznie odstawały.' na koniec padło.

etac - 2013-06-24, 20:58

Ucza sie dziady.
Mnie nikt nie przeprosił jak po 2 godzinach posiedzenia powiedzieli ze zmieniaja zdanie co do wymiany na gwarancji akumulatora.
Diazgnoza 2 tygodnie wczesniej ze wymiana na gwarancji, a jak aku przyszedl to powiedzileli ze mam zalozone DRL poza ASO i mi nie wymienia.

gck01 - 2013-10-17, 16:05

Ja powiem krotko, prawdziwe chlapacze to były w maluchu lub w polonezie, szczegolnie te w maluch ktore były tak dlugie ze przy cofaniu ciagle sie je urywało.

Teraz chlapacz to raczej elelment ozdobny spelniajacy jedna funkcje - zabezpieczeniu rantu nadkola lub zderzaka przed wypiaskowaniem na naszych drogach. W niekotrych krajach nawet nikt nie smie zaproponować monatzu takiego elementu, ale to juz inna spiewka.

Dzisiejsze chlapacze juz nie pelnia funkcji zabezpieczenia ochlapania pojazdu w jego bocznych czesciach. Ja montuje je raczej tylko zeby ustrzec sie utraty lakieru na samochodzie bo wiem jakie jest stanowisko wiekszosci importerów na ten temat - uszkodzenie mechaniczne (paiskowanie) nie podlega reklamacji. Zobaczcie jak nas olano w nadkolami ktore ewidentnie same pekaja producent zna ta wade, zmienia design a klientowi mowi kup sobie Pan/Pani nowe bo Panu/Pani peklo bo najechal Pan/Pani na cos.[/quote]

No ja chciałem kupić komplet do swojego gruza ale odbiłem się od okienka. Niestety do modelu 2013 jeszcze ich nie ma zwyczajnie

mario78 - 2013-10-17, 16:54

Zawsze można założyć np. takie chlapacze ;-) .
A myślicie że te chlapacze będą pasowały jak fabryczne?
Wyglądają na większe/dłuższe i powinny lepiej ''działać''.

mwadon - 2013-10-18, 09:35

mario78 napisał/a:
Wyglądają na większe/dłuższe i powinny lepiej ''działać''.


A widziałeś kiedyś Cruze'a z czymś takim? :mrgreen:

mario78 - 2013-10-18, 14:31

mwadon napisał/a:
mario78 napisał/a:
Wyglądają na większe/dłuższe i powinny lepiej ''działać''.


A widziałeś kiedyś Cruze'a z czymś takim? :mrgreen:


Chyba logiczne że skoro pytam to nie widziałem. A co Ty widziałeś i tak śmiesznie wygląda :?:

michger - 2013-10-18, 21:35

Napiszę tak od siebie. Ja chłopcze zamontowalem w ASO przy kupnie auta.
Na początku obawialem sie czy nie będzie wsi. ?.
Ale teraz wiem ze auto nie stracilo na montazu chlapaczy.

mario78 - 2013-10-18, 22:17

michger napisał/a:
Napiszę tak od siebie. Ja chłopcze


A ten tekst ''chłopcze'' to do kogo?

wszim - 2013-10-18, 22:49

mario78 napisał/a:
michger napisał/a:
Napiszę tak od siebie. Ja chłopcze


A ten tekst ''chłopcze'' to do kogo?

:lol: sądzę że miało być "chlapacze" :mrgreen:

mario78 - 2013-10-18, 23:34

Jak tak to ok :lol: :-D .
mwadon - 2013-10-19, 15:34

Też mam zamontowane chlapacze, tylko takie krótkie z ASO.
Nie widziałem i nie wyobrażam sobie tych większych i dłuższych bo jak to określił michger to dopiero będzie wieś.

tomaszeknce - 2015-01-12, 14:26
Temat postu: Chlapacze do CRUZA
Witam,
Zastanawiam się nad kupne chlapaczy do cruza ponieważ nie posiadam a denerwuje mnie to że jak wjadę w kałuże to potrafi chlapnąć nawet po szybie bocznej moje pytanie czy ktoś z was dokładał taki element jeśli tak to gdzie kupił i czy oryginał czy docinał zamiennika.

Krzysiek_81 - 2015-01-12, 15:23

A szukał pan odpowiedzi w tym temacie?

http://forum.chevrolet.or...light=chlapacze

C77 - 2015-01-12, 20:05

Zaraz ocalimy wątki :-)

A przy okazji, tomaszeknce, mój komplet fabrycznie nowych - nigdy niemontowanych - będzie na sprzedaż, bo nie mam zamiaru ich załadać ;))

tomaszeknce - 2015-01-13, 11:00

Sorki nie sprawdziłem moja wina dzięki za pomoc :)
C77 jak najbardziej proszę o cenę i czy to są na przód oraz tył PW



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group