To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Cruze - KAMPANIA NAPRAWCZA CRUZE - WCIEK Z PRZEWODU PALIWOWEGO

Nostromo - 2012-01-16, 13:17

W sobotę wymienili, 2,5 h w ASO, przeczytałem trochę zaległej prasy. Przy okazji zleciłem kontrole zawieszenia, bo czasami tłucze głośno. Amortyzatory ok, zawieszenie także. Przejechaliśmy kawałek po kostce żeby sprawdzić. Kierownik serwisu zgodził się że faktycznie amortyzatory czasami głośniej pracują ale wszystko jest w porządku, brak wycieków, na ścieżce też komputer pokazuje wszystko ok. Cóż, nauczę się z tym żyć, po gwarancji poszukam KAYABy - sprawdzone w poprzednim aucie.
C77 - 2012-01-16, 18:43

KYB są super, problem tylko w tym że ich jeszcze nie ma do Cruze :twisted:

Poza tym z tym pukaniem to naprawdę niezły Sajgon bo cześć ludzi co wymieniła amorki na Bilsteiny ma ponowne pukanie w zawieszeniu :roll: :-? :twisted:
fatum jakie czy co pane :shock:

GREGORK31 - 2012-01-25, 21:50

A do mnie zadzwonił dzisiaj miły Pan z ASO, że podobno jest akcja związana z montowaniem przedłużenia wiązki kabli poduszek powietrznych pod fotelem kierowcy i pasażera. Jeżdżę już autkiem troszkę czasu i żadnych dolegliwości z tej strony nie zauważyłem.
mwadon - 2012-01-25, 22:29

A ja dziś odwiedziłem serwis. Mam problemy z czujnikiem paliwa. Mam przejechane prawie 5 tys. km a już 4 razy czujnik się zawiesił. Panowie przez 1,5h sprawdzali i stwierdzili, że mam rację, że czujnik jest zepsuty. Zamówili czujnik i za jakieś 2 tygodnie mam przyjechać na wymianę.

[ Dodano: 2012-02-20, 21:57 ]
25 stycznia Panowie z serwisu zamówili nowy czujnik. Do 2 tygodni miała część przyjść i zostać wymieniona. Tydzień temu po mojej interwencji (bo pomimo prawie miesiąca oczekiwania nikt nie zadzwonił) okazało się, że część już dawno przyszła, ale ktoś na magazynie się pomylił i przyszła pod innym numerem. Dlatego nie była kojarzona z moim zgłoszeniem w serwisie. Dziś rano zostawiłem samochód, ok godziny 15 zadzwonił Pan z serwisu z informacją, że samochód jest już do odbioru. Na miejscu dowiedziałem się jednak, że zamówili złą część i po ściągnięciu baku paliwa, założyli go z powrotem ze starym czujnikiem, bo nowy nie pasował. Pan z serwisu zapewnił mnie, że tym razem zamówili dobrą część, ale niestety będzie ona dostępna pod koniec marca. Abym nie musiał tak długo czekać, spróbują ściągnąć ten czujnik z innego serwisu. Jak się im to uda to do mnie zadzwonią (oczywiście jak się im uda skojarzyć tą część z moim zgłoszeniem):mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group