To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Tuning - Pakiet WTCC - zestaw sportowych progów i zderzaków

C77 - 2014-07-27, 23:02

Tutaj jeszcze kilka fotek w/w listw, jak dorwę instrukcję montażu to też wrzucę.

Jak widać taśma 3M i klej silikonowy FTW! :mrgreen:

maro - 2014-08-02, 20:34

Przydałby mi się taki pakiet na jeden dzień to bym formy do odlewów zrobił.
pawelwaw84 - 2015-08-24, 20:01

Jak szukałem dla siebie Cruze, to zanim jeszcze go kupiłem to już polowałem na tylny zderzak od wersji WTCC do podmianki. Wg mnie dodaje sporo uroku i z pewnością pasuje do tematu "zbiór sprawdzonych elementów do tuningu cruza htb".
Jakimś cudem jednak upolowałem całe auto w wersji WTCC, więc do kompletu ma jeszcze boczne progi i oba zderzaki nieco inne. Wg mnie zrobili je ze smakiem, bo są nieco inne, dodają sportowego charakteru i jednocześnie nie są krzykliwe i przesadne jak np. w Focus RS.

szczuplin - 2015-08-24, 21:15

pawelwaw84 napisał/a:
Jakimś cudem jednak upolowałem całe auto w wersji WTCC

Paweł moze pokażesz foty auta?

pawelwaw84 - 2015-08-24, 21:34

Można tu jakoś wrzucić do posta zdjęcia bezpośrednio z komputera czy tylko linki stron?

W każdym razie różnica jeśli chodzi o progi i tylny zderzak wygląda tak:

Przedni zderzak jest taki:

Do tego stoi na 17tkach z nowszym wzorem alufelg, jak ten:

Boyka - 2015-08-24, 22:23

ten tylny zderzak wyglada super z checia bym sobie taki wstawil ale cena pewnie ponad tysiak :) To jest caly zderzak czy tylko dokladka?

wejdz na strone np ; imgur.com (nie trzeba konta zakladac) i wstaw linki swojej fury, musi wygladac super, z charakterem :)

pawelwaw84 - 2015-08-25, 09:29

To jest cały zderzak inny, ale ten czarny element jest odpinany. Pamiętam, że jak szukałem, to znalazłem właśnie taki na allegro, ale właśnie brakowało tego czarnego dyfuzora. Nie był kosmicznie drogi, ale wiadomo, że trzeba by doliczyć koszt malowania. Teraz widzę taki za 300zł, ale nie wiem czy nie jest uszkodzony.
Foty to muszę dopiero porobić, bo w sumie od niedawna go mam :mrgreen:

Boyka - 2015-08-25, 17:42

Na jakich aukcjach szukasz tego zderzaka i jak go wyszukać? Ciekawe czy w aso by sobie z nim poradzili
Tym bardziej ze mam czujniki cofania

pawelwaw84 - 2015-08-25, 19:36

Boyka napisał/a:
Na jakich aukcjach szukasz tego zderzaka i jak go wyszukać? Ciekawe czy w aso by sobie z nim poradzili
Tym bardziej ze mam czujniki cofania

TUTAJ jest jeden.

Boyka - 2015-08-26, 16:20

Ten widziałem ale on juz nie robi takiego szału jak ten wyzej z twojego zdjęcia brakuje siateczki na tłumiku.

Panowie SZYBKIE PYTANIE przyszły mi listwy srebrne pod okna, czym dobrze odtłuścić gumę do których beda przylepione? Denaturat sie nada?

mario78 - 2015-08-26, 16:35

Ja bym użył benzyny ekstrakcyjnej.
Boyka - 2015-08-26, 17:14

W takim razie lece szukać benzyny ekstrakcyjnej ;)dzieki
Samuraj - 2016-03-25, 07:51

Witam. Jak wspominałem w końcu kupiłem tego cruza. 2013 po lifcie HB. Autem nacieszyłem się 5 dni i ktoś cofając rozwalił mi zderzak teraz pytanie. Czy wiedzą Państwo gdzie ów można taki kupić ( bo lakiernik stwierdził że nie da się tego wyklepać) ?. Może już bym założył jakiś sportowy jak jakieś są ? Niewiem czy taki podejdzie do mojego http://allegro.pl/chevrol...5406165824.html ? Bardzo proszę o poradę.
C77 - 2016-04-06, 20:06

Samuraj napisał/a:
... Może już bym założył jakiś sportowy jak jakieś są ?

Są proszę przeczytać choćby ten wątek.

Cytat:
Niewiem czy taki podejdzie do mojego http://allegro.pl/chevrol...5406165824.html ? Bardzo proszę o poradę.

Pasować będzie, ale nie jest pełen, proszę zobaczyć w wyszukiwarce jak wygląda Cruze HB z pakietem WTCC

szczuplin - 2016-04-06, 20:44

miałem podobną sytuację - rozwaliłem zderzak. Zderzak po naprawdę długich poszukiwaniach znalazłem w Hornet Wrocław - autoryzowanym serwisie Opla. Cena 1700 zł :roll: (brałem na szkodę ) - wersja z czujnikami cofania