To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Wszelkie tematy... - Kto, gdzie, kiedy

C77 - 2013-08-11, 20:51

Dziś (niedziela 11.08.13) około 19.30 w Poznaniu droga z lotniska, skrzyżowanie Polska/Dąbrowskiego,
Biały Cruze Sedan ropniak :twisted: 8-)

C77 - 2014-03-02, 16:40

Dziś (niedziela 02.03.14) ok. 16 Poznań ul. Wojska Polskiego, skręt na Bonin!
ciemny Cruzak LT na 17' sedan rejestracja DW coś tam coś tam :smile:

szfen - 2014-03-14, 09:07

13 marca(czwarterk) Poznań, Rondo Sródka piękny czyściutki błyszczący Cruze HB czerwoniutki jechał w stronę Warszawy na wrocławskich blachach...

:-P Dwóch rozbawionych, kolegów z przodu.

szfen - 2014-03-18, 17:37

Dzięki częstemu zaglądaniu na to forum jakoś tak wkodowalem sobie w mózg, ze użytkownicy Chevroletów a szczególnie Cruzów to są otwarci, inteligentni i sympatyczni goscie. Jako że Cruze nie jest zbyt popularnym autem (spotykam srednio 1, max 2 dziennie a sporo codzień jeżdżę - dziś np. ok. 100 km) to bardzo ciesze sie na widok innego Cruza i myslę sobie, ze to samo myśli o mnie gość w tym innym Cruzie. Przedwczoraj w Poznaniu zrównalem się z takim na światłach wychylilem w jego stronę uśmiechnąlem, pokazalem kciuk w górę a koleś zerknął ledwo kątem oka, potem wzrok w drugą stronę a na zielonym uciekl na pełnym gazie , gdzie pieprz rośnie (może myślał ze to byl środkowy palec?? albo że chcę mu wp...ić... ;-) ) Dziś natomiast w okolicy Pobiedzisk naprzeciwko chwilę stałem z identycznim hatchbackiem, mrugnąłem światłami, spojrzałem przyjaźnie na kolesia - gośc coś przeklął pod nosem i patrzył jak na idiotę. (pewnie pomyslał o mnie - pedał jakiś :lol: )
W związku z powyższym zaprzestaję wylewności wobec napotkanych Cruzowiczów - no chyba, że będzie Pani... :-P

mariusz_and - 2014-03-18, 19:27

Ja dziś w Gdańsku na Świętokrzyskiej spotkałem Aveo w kolorze deep espresso :mrgreen:

A tak swoją drogą gdzie/u kogo można zamówić forumową naklejkę :?:

rafic - 2014-03-20, 10:44

Ja jestem ciekaw czy może jest osoba tutaj na forum, która jeździ po Toruniu białym Malibu. Często go ostatnio widuje na grudziądzkiej. I na tej samej ulicy też często spotykam białego Cruza HB. Wczoraj też widziałem na rubinkowie gdzieś przed 8 brązowego HB takiego jak twój szfen. Ogólnie niedaleko mojego parkingu parkuje jedna Pani w czarnym Cruzie sedan. Sporo jest tych chevi ;-)
Anonymous - 2014-03-20, 22:26

To trochę nietypowo, ale jeśli to czytają użytkownicy Chevroletów parkujących pod moją firmą, to niech się odezwą ;)

1. Seledynowy Chevrolet Lacetti hatchback
2. Bordowy Chevrolet Lacetti kombi z przyciemnianymi szybami
3. Srebrny Chevrolet Rezzo

C77 - 2014-07-06, 23:19

Temat mało trafny, ale chciałbym tutaj serdecznie pozdrowić Pana policjanta
(bo może kiedyś szukają auta z ciekawości tutaj trafi)
który dziś tj. 6 lipca 2014 około godziny 19.15 za tunelem na Woli w Poznaniu
https://www.google.pl/map...57tQKIbEBTA!2e0
namierzył radarem moją prędkość, ale już nie był w stanie wybiec zza busa na przeciwległej stronie (chociaż próbował) i mnie zatrzymać :mrgreen:

Przejechałem bokiem kiwając i uśmiechając się do pana policjanta, który zdążył tylko odwzajemniać szczery uśmiech :-D
a dodatkowo moje pokiwanie w jego stronę skutecznie go rozśmieszyło :)
Tej miny (ach nie udało mi się! szczęściarz! :lol: ) chyba nie zapomnę nigdy - było dużo śmiechu <lol>
Komizm sytuacji 10! :mrgreen:

P.S. tym autem był Chevrolet Cruze - bo widziałem, że się spodobał ;-)



Jeszcze raz pozdrawiam Pana serdecznie!
:-)

szfen - 2014-07-21, 13:36

Spędziłem trochę wakacji w okolicach Trójmiasta i muszę stwierdzić, ze nie było dnia, bym nie mijał w tym rejonie nawet kilku Cruzów.
Obok jednego zaparkowałem na OpenErze, kilka innych mijałem na ulicach. Największą jednak radochę wzbudził Cruze identyczny jak mój!! Ten sam kolor i model. jedyna różnica, to miał śliczne felgi z aluminium. Stał zaparkowany w Sopocie, miał chyba łódzkie numery. Pierwszy raz widziałem bliźniaka swojego. :)

Tak to przeżywam, bo u siebie, w Poznaniu i Wielkopolsce nieraz 2-3 dni nie widuję żadnego Cruza poza swoim(a sporo jeżdżę)
Najwyraźniej na Pomorzu Cruzy popularniejsze.

P. S.
Wyjątkiem jest Cruze Kombi z os. Batorego w Poznaniu, obok którego czasem parkuję ( tak było dzisiaj).
Może to ktoś z Was?

:)

C77 - 2014-07-23, 14:41

Masz rację Szfeniu, wszędzie poza WLKP Cruzaków jest więcej niż u Nas w regionie.
Chevrolety były tutaj zawsze bardzo niepopulrne, dzięki czemu mamy komfort posiadania oryginalnych bryk :mrgreen:

Ja swojego bliźniaka jeszcze nigdy nie spotkałem - nawet jeśli traktowany po salonowemu czyli bez modów :evil:

A ponad tydzień wstecz widziałem czarnucha sedana, na czarnych 17 pod Auchanem w Swadzimiu,
o ile pamiętam to chyba na szamotulskich numerach <mysli>

z resztą dostał forumową wizytówkę za wycieraczkę :-D

szfen - 2014-07-24, 21:46

Co masz na tej wizytówce, adres www forum?
Mam nadzieję znaleźć kiedyś taką wizytówkę za wycieraczką...

C77 - 2014-07-26, 10:58

szfen napisał/a:
Co masz na tej wizytówce, adres www forum?


Tak, kiedyś Xardi zrobił takie wizytówki, http://forum.chevrolet.org.pl/viewtopic.php?t=2558
robiliśmy próbny druk i leżą u mnie w schowku od dawna. przez rok rozdałem aż 3 <lol>
z czego jedną podał mój pasażer przy 70-80 kmh kierowniczce czarnego cruzaka na obwodnicy Posen :-o :twisted: 8-)

szfen napisał/a:
Mam nadzieję znaleźć kiedyś taką wizytówkę za wycieraczką...


Jeśli zaparkujesz w odpowiednim czasie na Warszawskiej zredukowanej do jednopasmówki,
to jest taka szansa :mrgreen:
a dziś i jutro w ogóle zamykamy całą drogą warszawiakom aż po Kostrzyn 8-)
niech jeżdżą przez Wrocław <lol>

ŁukaszP - 2014-07-27, 22:13

Dzis, w Karwi, kolo knajpy "pod zlotym zaglem" :-)
Czarny hatch., po lifcie, z czarnym znaczkiem, rej. KOS

C77 - 2014-09-16, 18:15

Zeszła sobota (13 wrzesień) miejscowość Długie, jezioro Lipie
srebrny Cruze HB LTZ na numerach FSD 564... :)



C77 - 2014-09-22, 17:50

Miniony weekend, Pojezierze Drawskie, szary Cruze Kombi LTZ MY2013
na niemieckich blachach BKA 5310i :-)



To samo pytanko pójdzie na niemieckie forum ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group